Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Aşk olunca yorumlar artıyor

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bazı erkek oyuncuların yansımaları iki katı arttı.

Fox Tv’de yayınlanan Bay Yanlış dizisinin oyuncusu Can Yaman’ın zirveyi bırakmadığı Digilup Top 10 listesinde bu hafta da ilk sıra değişmedi. Listenin 1. sırasında yer alan Yaman, 500 bine yakın paylaşımda yorumlandı.

İzleyici “Aşk” istiyor

Yaz dizilerinden Sen Çal Kapımı ve Gençliğim Eyvah dizilerinde rol alan, Kerem Bursin ile Ekin Mert Daymaz, bu hafta yükselişe geçti.

Sen Çal Kapımı dizisinde, partneri Eda ile yakınlaşan Serkan Bolat’ı canlandıran Kerem Bursin, izleyicinin olumlu yorumlarıyla, sosyal medyadaki sonuçlarını arttırdı.

Atv’nin yaz dizisi Gençliğim Eyvah’da Ahmet ile Azra’nın barışması da Ekin Mert Daymaz’ın yansımalarını arttırdı.

Dizilerdeki çiftlere dönük, sık sık sosyal medya etkinliği yapan izleyici, karakterlerin kalp çarpıntısı arttıkça, sosyal medya yorumlarını da arttırıyor.

Yeni dizilerin oyuncuları listede mi?

Bu hafta Star Tv’nin yeni projesi Menajerimi Ara yayınlanmaya başladı. Dizinin erkek oyuncuları, ekranda beğeniyle izlenen; Barış Falay, Fatih Artman, Deniz Can Aktaş ve Semi Sırtıkkızıl.

Henüz Digilup Top 10 listesine giremeyen oyuncuların, önümüzdeki haftalarda sosyal medyadaki performansları merakla bekleniyor.

Düşüşte olan oyuncular var

Kanal D yaz ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncuları; Furkan Andıç ve Yiğit Kirazcı’nın sosyal medya yansımaları bu hafta düştü. İki oyuncu, geçtiğimiz haftalarda ilk 5’te yer alırken, bu hafta 6. ve 7. oldu.

Gençliğim Eyvah dizisinde Zola karakterini canlandıran Burak Tozkoparan’ın sosyal medya etkileşimi de bu hafta azaldı. Dizinin hikayesine göre, kardeşi Ahmet için aşkından vazgeçen Zola’nın, Azra’dan uzaklaşması, izleyicinin yorumlarını azalttı.

TRT 1’in yeni dizisi Tövbeler Olsun’un oyuncularının da bu hafta listeye girmediği görüldü.