Hakkımızda

john-schnobrich-FlPc9_VocJ4-unsplash

Hakkımızda

Dijital Medya Dinleme

DigiLUPMedya Takip Merkezi’nin, Twitter’ın partneri olan global iş ortağı ile güçlerini birleştirip, Türkiye’nin en kapsamlı dijital medya takibi ve ölçümlemesini yaparak bu alanda çığır açan dijital medya dinleme platformudur.

MTM’nin medya takibi ve ölçümleme alanındaki tecrübesini dijital medyaya yansıttığı platformda; profesyonel tarama teknikleriyle online ve sosyal medyada kapsamlı takip ve analizler yapılmaktadır. Son teknoloji yazılımlar ile geliştirilmiş raporlar, kullanıcıya işlevsel bir dijital medya çözümü sunmaktadır. 

DigiLUP, yenilenen dijital çağa uyum sağlayarak dizayn edilmiş ve alışılagelmiş kalıpların dışında, kişiselleştirilebilme fonksiyonu olan bir arayüz ile kullanıcının ihtiyacına uygun şekilde tasarlanmış, donanımlı bir platformdur. Geleneksel ve dijital medya takibini birbirine entegre ederek, bütünleşik medya çözümleri sunmayı ve kullanıcıya ekstra fayda sağlamayı hedef edinmektedir.

Son teknoloji analizlerle derin iç görüler elde edilmesine yardımcı olan DigiLUP, her sektörden geniş müşteri yelpazesine sahip olmasının getirdiği avantajla, edindiği know-how’ı, dijital medya tecrübesi ile birleştirerek fark yaratmayı başarmıştır. 

DigiLUP Dijital ve Sosyal Medya Takibi ile çalışmalarınıza değer katın!

 • Etkinizi ölçün, 
 • Rakiplerinizi ve sektörünüzü takip edin, 
 • İlgisiz içerikleri eleyerek, iletileri optimize edin, 
 • Kurumsal imaj ve itibarınızı yönetin, 
 • Anlık bildirimler ile krizi önleyin, 
 • İlişki kurun, 
 • Detaylı ve karşılaştırmalı raporlar oluşturun, 
 • Stratejinizi belirleyin

Neden Digilup?

Dijilup Hangi Alanlarda Kullanılır?

DigiLUP şirketinizin; pazarlama, iletişim ve müşteri memnuniyetini artırma hedeflerine ulaşmasını sağlar.

İletişim
Markayı takip etmek ve bilinirliğini dünya çapında ölçmek-artırmak

Pazarlama
Kampanyaları ölçümlemek ve en iyi şekilde uygulamak, hedef tespitini ve tüm sosyal performansı geliştirmek

Pazar Araştırmaları
Dijital medya üzerinden yapılacak her türlü araştırmaya içerik sağlamak

Neden DigiLUP?

 • Markanızın güçlü ve zayıf taraflarını değerlendirme, fırsatları tanıma imkânı sağlar.
 • İçeriği, temaları, etkileşimleri, kitleleri keşfetmenizi destekler.
 • Markaların önemli trendlerini veya seçilen konuyu hızlı, kolay ve derinlemesine inceler.
 • Faaliyetlerin çıkışına bağlı olarak eş-zamanlı uyarılar verir.
 • Tek bir ekranda çoklu filtreleme ve çapraz karşılaştırma analizleri yapar.
 • Kitle demografisi, alışkanlıkları ve tercihlerini görebilme imkânı sağlar.
 • Lokasyon bazlı pazarlama fırsatı yaratabilecek içerikleri sunar.
carlos-muza-hpjSkU2UYSU-unsplash

Hakkımızda

Medya Takip Merkezi

Medya takibi, ölçümlemesi ve analizi alanında hizmet vermek üzere 1999 yılında kurulan Medya Takip Merkezi;  TV, gazete, dergi ve radyo gibi geleneksel medya mecraları yanı sıra; dijital ve sosyal medyada da kapsamlı takip ve analizler yapmaktadır. Geliştirdiği Medya Bilgi RehberiEtkinlik TakvimiOnline TV Arşivi ve Youtube Video Takibi servisleriyle kendi teknolojisini üreterek sürekli yenilenmeyi ve vizyonunu gelecek nesillere aktarmak için var gücüyle çalışmayı prensip edinmiştir.

Geleneksel medya ve Youtube’da 23 bini aşkın yayın takip eden Medya Takip Merkezi, Türkiye ve dünyadaki çeşitli sosyal medya mecralarını dinleyip, ölçümleyerek kapsamlı raporlama hizmeti sunmaktadır. Günlük 200 binden fazla anahtar kelime takibi gerçekleştirmekte; 650 binden fazla haber ve reklam verisi kaydedip, 15 binden fazla gazete ve dergi sayfasını yüksek teknoloji ile işleyerek, tasnif etmektedir. 

Uluslararası platformda da sektöre getirdiği yeniliklerle beraber büyümeyi hedefleri arasında tutan ve çalışmalarını bu yönde sürdüren Medya Takip Merkezi, tam üyesi olduğu AMEC (İletişim Ölçme ve Değerlendirme Uluslararası Birliği) ve FIBEP (Uluslararası Medya Takip Şirketleri Federasyonu) gibi uluslararası kuruluşlar ve bu kuruluşların üyeleri ile global anlamda işbirliğini günden güne geliştirmeyi ilke edinmiştir. 

Açık fikirli ve yenilikçi bakış açısını sürekli güncelleyerek paydaşlarına hizmet veren Medya Takip Merkezi, medya takibi ve ölçümlemesi servislerinin yanı sıra, pazarlama ve iletişim alanında faaliyet gösteren profesyonellerin medyaya yönelik çalışmalarını daha kolay ve verimli hale getirmek için destekleyici onlarca servis sunan sektörün öncü firmasıdır.

Medya Takip Merkezi, Türkiye’yi dünyaya, dünyayı Türkiye’ye yansıtarak, veri madenciliği konusunda uluslararası hizmet veren bağımsız ve tarafsız bir medya takip ve ölçümleme kuruluşudur.

Bize Ulaşın

Dijital Medya ile ilgili her konuda bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz.