Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Çağlar Ertuğrul zirveyi bırakmıyor

MTM’nin dijital medya aklı Digilup, yerli dizilerde rol alan erkek oyuncuların sosyal medya yansımalarını incelemeye devam ediyor.

Çağlar Ertuğrul bu hafta da zirveyi bırakmadı. Afili Aşk yayınlandığı günden itibaren, 1. sırada yer alan Ertuğrul, bu hafta yansıması azalmasına rağmen, yerini korudu.

Atv’de Hercai dizisinde rol alan, Akın Akınözü bu hafta sosyal medya yansımalarını arttırdı. Bu artış, Akınözü’nün ikinci sıradaki yerini korumasına yetebildi.

Reyting kaybı yüzünden günü değişen ve 23 Kasım tarihinde final yapması beklenen “Her Yerde Sen” dizisi, kan kaybetmesine rağmen, başrol oyuncusuyla öne çıktı. Fox Tv’de yayınlanan dizide, Demir karakterini canlandıran Furkan Andıç konuşulma sayısını 45 bine yaklaştırarak listede üçüncü sıraya yerleşti.

Cemre ve Cenk sevildi

Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin, dikkat çeken çifti Cemre ve Cenk, izleyici tarafından bu hafta yoğun olarak yorumlandı. Yeni listede en dikkat çeken yükseliş ise Zalim İstanbul dizisinde Cenk karakterini canlandıran Ozan Dolunay’da görüldü.

Afili Aşk’ın yaramaz çocuğu Serkay Tütüncü 18 binin üzerinde paylaşımda konuşularak listeye dokuzuncu sıradan giriş yaptı.