Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Can Yaman öne çıktı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncuların listesi oluşturuldu.

Sefirin Kızı ve Zalim İstanbul dizisi bitince, zirvede değişiklik oldu.

Can Yaman ilk sırada

Fox Tv yaz ekranının yeni dizisi Bay Yanlış’ın başrol oyuncusu Can Yaman, ilk haftadan listenin 1. Sırasına yerleşti.

Can Yaman hayranları, dizinin ekrana gelmesiyle birlikte, oyuncu ile ilgili paylaşımları yoğunlaştırdı.

Dizideki rekabet listede

Atv’de yayınlanan yeni dizi Gençliğim Eyvah oyuncuları da listenin öne çıkan kişilerinden oldu. Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan, geçtiğimiz haftaya oranla yansımalarını arttırarak, 2. ve 3. sıraya yerleşti.

Dizide Azra karakterini seven ve birbirine rakip olan iki genci canlandıran oyuncular, Digilup Top 10 listesinde de rekabette. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Azra’nın Zola ile birlikte olmasını isterken, bazı kullanıcılar Azra’ya Ahmet’i yakıştırdı. İzleyiciler, sevdikleri oyuncularla ilgili sosyal medya etkinlikleri yapmaya başlayınca, etkileşimleri de arttı.

Hayranları, oyuncuların setteki fotoğraflarına da ilgi gösterdi.

İsmail Demirci’ye destek

Show Tv’de yayınlanan Kuzey Yıldızı Aşk dizisinde rol alan İsmail Demirci’ye hayranlarından moral etkinliği yapıldı. Etkinlikle birlikte, oyuncunun sosyal medya yansımaları 10 kata yakın artış gösterdi.

Darp haberleri yansımalarını arttırdı

En son Babil dizisiyle Star Tv ekranlarında izlenen oyuncu Ozan Güven, bu hafta sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiğine dair iddialarla gündeme geldi. Sosyal medyada 10 bine yakın paylaşımda yorumlanan oyuncu, oldukça eleştiri aldı.

Paylaşımlarda, kadına şiddet protesto edildi ve Güven’in tedavi edilmesi gerektiği belirtildi. Sosyal medya kullanıcıları ayrıca, Ozan Güven’in Fi Dizisinde canlandırdığı “Can Manay” karakterine de gönderme yaptı.

Paylaşımlarda, darp edildiğini ve Ozan Güven’den şikayetçi olduğunu belirten Deniz Bulutsuz’un ifadesine de yer verildi.

Ozan Güven’den açıklama

Ozan Güven hakkındaki bu iddialara sessiz kalmayarak, açıklama yaptı. Güven de Deniz Bulut’tan şikayetçi olarak; Bulut’un “Sen benden ayrılıyorsun, ben de seni rezil edeceğim” dediğini, gerçek dışı açıklamalarla kariyerini bitirmekle tehdit ettiğini anlattı.