Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Chris Stuckmann’dan “Yıldızlara Doğru” İncelemesi

Vizyondaki filmler sosyal medyada konuşulmaya, Digilup ise konuşulanları sizler için araştırmaya devam ediyor…

MTM Medya Takip Merkezi Dijital Medya Listening Servisi Digilup verilerine göre haftanın en çok konuşulan filmi Brad Pitt’in başrolünde yer aldığı “Yıldızlara Doğru” ya da orjinal ismiyle “Ad Astra”.

Chris Stuckmann’ın youtube kanalından paylaştığı “Yıldızlara Doğru – Film İncelemesi” DigiLUP verilerine göre yaklaşık 20 Bin etkileşim aldı. Ayrıca bu video yaklaşık 400 Bin izlenmeye ulaştı.

Filmle ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlarda en çok etkileşimi alanlar genellikle film incelemeleriyle ilgili videolar olmuş.

Amerikalı film eleştirmeni Chris Stuckmann’ın youtube kanalından paylaştığı “Ad Astra-Movie Review” adlı video filmle ilgili en çok etkileşim alan paylaşım oldu.

Geçen haftaya listeye giremeyen Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw bu hafta sosyal medyada yaklaşık 30 bin etkileşime ulaştı ve Yıldızlara Doğru’dan sonra sosyal medyada en çok konuşulan film oldu.

Filmin başrol oyuncularından Dwayne Johnson’un resmi facebook sayfasından film etiketi #HobbsAndShaw ile yaptığı paylaşım, filmle ilgili en çok etkileşim alan ileti oldu.

Digilup verilerine göre bu paylaşım kullanıcılardan yaklaşık 150 bin etkileşim aldı ve filmle iligli açık ara en çok ilgili gören paylaşım oldu.

20 Eylül’de vizyona giren efsane Rambo serisinin son filmi; Rambo : Son Kan yaklaşık 20 bin sosyal medya iletisine konu oldu ve en çok konuşulan üçüncü film oldu.

Filmle ilgili en çok etkileşimi ise Sylvester Stallone’nin resmi facebook sayfasından yaptığı paylaşım aldı.

Paylaşımın Türkçe Çevirisi:
“Zaman içinde harika bir yolculuk.Vücudumdaki her hücrede bu karakteri oynamayı çok severdim. Tekrar teşekkürler #Rambo*”

Bu paylaşım yaklaşık 60 bin beğeni, paylaşım ve yorum aldı.

Geçtiğimiz hafta listede olmayan Ritüel bu hafta 14 Bin sosyal medya paylaşımında konuşuldu ve yeniden listeye girdi.

Haftanın yeni filmlerinden yeti efsanesi vizyona girdiği hafta listemize beşinci sıradan giriş yaptı.

Geçen hafta listede yer alan O Bölüm: 2 , Bir Zamanlar..Hollywood’da ve Elektrik Savaşları bu hafta listede yer almadı.