Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Demet Özdemir rekora koşuyor

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, yerli dizilerde rol alan kadın oyuncularla ilgili sosyal medya yorumlarında, Demet Özdemir öne çıktı.

Zaman zaman zirveyi zorlayan ama zaman zaman sosyal medya etkileşimi azalan Demet Özdemir, bu hafta 500 bine yakın paylaşıma konu olarak, zirveye oturdu.

Tv 8’de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde, izleyiciyle buluşan Özdemir ile ilgili yorumlarda, yurtdışındaki hayranları ve eski projeleri de yer aldı.

Zirveyi zorlamaya devam ettiler

Geçen haftanın ilk iki oyuncusu, bu hafta da en yüksek ileti sayısıyla, zirveyi zorladı. Hande Erçel ve Tuba Büyüküstün, bu haftanın Top 10 listesinde, 2. Ve 3. Sırada yer aldı.

Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı dizisinde canlandırdığı Eda karakterini sahiplenen izleyici, genç oyuncuya destek olmaya devam etti.

Sefirin Kızı izleyicileriyse, Tuba Büyüküstün’ün kadroya girmesiyle, Mavi karakterini olumlu yorumladı.

Hazar Ergüçlü yükselişte

Alev Alev dizisinde Çiçek karakteriyle izleyiciyle buluşan Hazar Ergüçlü, bu hafta yükselişteki oyunculardan oldu.

Dizide Çiçek ile İskender’in yakınlaşması ile ilgili beklentileri içeren yorumlar, iki oyuncunun da sosyal medya etkileşini arttırdı.

Baraj etkisi yüksek

Fox Tv’de ekrana gelen Baraj dizisinde Feyyaz Duman ile kamera karşısına geçen Biran Damla Yılmaz, partneri gibi, bu hafta sosyal medya yansımalarını arttırdı. 200 Bine yakın paylaşımda yorumlanan genç oyuncu, Digilup Top 10 listesinin 5. Sırasında yer aldı.

Baraj dizisi ve dizide rol alan oyuncuların, sosyal medyadaki popülerliği artarak devam edecek gibi.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Sevda Erginci de sosyal medya yansımasını yükselten oyunculardan oldu. Erginci, hayranlarının desteğiyle, yansımaları 2 katına yakın arttırarak, 7. Sıraya yerleşti.

Genç oyuncular dikkat çekti

Sosyal medya yansımaları artan oyunculara bakıldığında, Menajerimi Ara’dan Ahsen Eroğlu ve Maraşlı’dan Alina Boz’un da öne çıktığı görülüyor.

İki genç oyuncunun yansımaları, bu hafta 2 katından fazla oranda artış sağladı.

Menajerimi Ara’nın Diclesi Ahsen Eroğlu ile ilgili yorumlarda; geçmiş projeleri, mevcut dizideki performansı ve dijital bir dizide rol almasına dönük beklendilere değinildi.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Ebru Şahin Hercai 48.500
12 Sinem Ünsal  Mucize Doktor 47.000
13 Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 26.700
14 Alina Boz Maraşlı 23.500
15 Esra Bilgiç Ramo 22.800
16 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 17.500
17 Hazal Subaşı Çukur 11.700
18 Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım 7.700
19 Cansu Dere Sadakatsiz 4.400
20 Hafsanur Sancaktutan Son Yaz 4.100