Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

DigiLUP’ta Fırsat!

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya ölçümleme servisi DigiLUP’ta, medya ajanslarına dönük, yeni bir kampanya başladı.

Dijital ve sosyal medyada; dinleme, ölçümleme, raporlama, anında haberdar olma gibi birçok konuda, profesyonel anlamda hizmet sağlayan DigiLUP platformu, dijital medya konusunda çalışan ajansların iş süreçlerine katkı sağlamaya devam ediyor.

MTM’nin hazırladığı yeni kampanyada, ajansların DigiLUP platformu sayesinde, dijital medyadaki kontrol ve yönetimi ele alması hedefleniyor.

Sınırlar kaldırıldı

DigiLUP ile ulaşılacak yeni üründe; tüm dijital medya sonuçlarına tek bir platformdan, avantajlı fiyatlarla ulaşması sağlanıyor.

Ajanslar artık, DigiLUP’ta, kelime sınırı olmadan, 196 ülkede ve 187 dilde, sosyal medya, haber siteleri, bloglar, forumlar, sözlükler, şikayet sitelerinde takip imkanı buluyor.

Profesyonel araçlar

DigiLUP’ta sürekli yenilenen teknolojik alt yapı sayesinde, profesyonel veri görselleştirme araçlarıyla, ulaşılan sonuçları daha kolay okuma imkanı var.

Dataya ulaşma noktasındaki başarısının yanı sıra DigLUP ile logo takibi, fuzzy search, sosyal medya kanallarının performans ölçümü, anında çeviri, akıllı arama, alert gibi, iş kolaylaştırıcı ve zaman tasarrufu sağlayan uygulamalar da yapılabiliyor.

Kampanya detaylarıyla ilgili bilgi almak için: digilup@medyatakip.com adresinden Digilup ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.