Geçtiğimiz hafta, Idlib’te 33 askerin şehit olmasıyla, Türkiye’deki gündem değişti, toplum yasa girdi. Televizyon kanalları da yayın akışında bazı düzenlemeler yaptı. Dizilerin bir kısmının yeni bölümleri yayınlanmadı.

Sosyal medya kullanıcıları, diziler yayınlanmasa da konuya olan ilgilerini değiştirmedi. Sosyal medyada, dizilerle ilgili yapılan paylaşımlarda, önceki hafta ile geçtiğimiz hafta arasında, 300 bin ileti azalma var.

MTM Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya dinleme platformu Digilup sonuçlarına göre, yeni bölümü yayınlanmamış olmasına rağmen, ilk sıradaki dizi yine Afili Aşk.

İkinci sırada ise Star Tv’de yayınlanan, Sefirin Kızı dizisi var. Pazartesi günleri yayınlanan Sefirin Kızı, yeni bölümüyle ekrana gelmişti. Dizi ile ilgili en fazla yorumlanan konu, Nare’nin Sancar ve Gediz’in arasında kalması oldu.

Oyuncuları, ikinci sırayı kimseye bırakmamasına rağmen, Zalim İstanbul dizisinin 6. sırada olması dikkat çekti.

Cuma günleri Atv’de ekrana gelen ve geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanan Hercai ile ilgili izleyici, 145 bine yakın paylaşımda diziden bahsetti. Hercai, bu yansıma ile 3. sırada yer aldı.

Vuslat listede

Geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan Babil dizisi, bu hafta listeye giremedi.

Trt 1’de yayınlanan Vuslat dizisi 8. sıradan listeye girdi.

Yasak Elma yükselişte mi?

Fox TV’nin entrikalarla dolu dizisi Yasak Elma, 8 bine yakın paylaşıma konu oldu. Bakalım, dizide, kadınların Halit karakterine karşı zafer kazanması sosyal medya yansımalarını arttıracak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir