Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncularına destek arttı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta erkek oyuncuların sosyal medya yansımalarında dikkat çeken yükselişler oldu.

Son haftalarda, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ve oyuncularına sosyal medyadan verilen destek, bu hafta dizinin iki erkek oyuncusunda da görüldü. Sosyal medya kullanıcılarının, Engin Öztürk ve İbrahim Çelikkol ile ilgili yaptığı yorumlar, Öztürk’ü 3. Sıraya, Çelikkol’u 7. Sıraya yerleştirdi.

Engin Akyürek yorumları yine arttı

Sefirin Kızı dizisinde, değişen partneriyle birlikte beğeniyle izlenen Engin Akyürek ile ilgili sosyal medya yansımaları bu hafta arttı. Zirvedeki yerini haftalardır bırakmayan Akyürek yarım milyona yakın iletiye konu oldu.

Engin Akyürek ile ilgili paylaşımlarda, Sefirin Kızı’ndaki performansının yanı sıra başka projelerde yer alabileceği de konuşuldu.

Birsen Altuntaş’ın Netflix’in yeni dizisiyle yaptığı bilgilendirmeden sonra, Serenay Sarıkaya’nın partneri için, Engin Akyürek’i öneren sosyal medya kullanıcıları oldu.

Kerem Bürsin geri döndü

Sen Çal Kapımı dizisinin başlamasıyla, ilk sıralardaki yerini koruyan Kerem Bürsin, geçtiğimiz hafta 4. Sıradayken, bu hafta yine 2. Sıraya yükseldi. Bürsin ile ilgili paylaşımlar, yüzde 50 oranında artış gösterdi.

Yurtdışındaki hayranları da oyuncuyla ilgili paylaşımlarını sürdürdü.

Timuçin Esen TT listesinde

Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu karakteriyle izleyiciyle buluşan Timuçin Esen, son bölümde #Paramparça etiketiyle birlikte TT listesine girdi.

12 bini aşkın paylaşıma yansıyan Esen’in sosyal medyadaki yükselişi, hayranlarını da sevindirdi.

Ali Atay’a övgü yağdı

Son Yaz dizisinde Savcı Selim karakterini canlandıran Ali Atay, oyunculuk performansıyla, sosyal medyada öne çıktı. Bu hafta yansımaları 2 kattan daha fazla artan Atay’ı alkışlayanlardan biri de Nilgün Belgün oldu.

Taner Ölmez yorumlarında yoğunluk

Fox TV’deki Mucize Doktor dizisinde, otizmli bir doktoru canlandıran ve dizinin yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin takdirini toplayan Taner Ölmez, bu hafta yansımalarını 2 kat arttırarak, Digilup Top 10 listesine girdi.

Hayranlarının sosyal medyadaki destek paylaşımlarına bakılırsa, Taner Ölmez’in listede daha üst sıralara yükseleceği tahmin ediliyor.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Murat Yıldırım Ramo 46.900
12 Tolga Sarıtaş Arıza 29.500
13 Aras Bulut İynemli Çukur 28.400
14 Burak Deniz Maraşlı 27.800
15 Timuçin Esen Hekimoğlu 12.000
16 Anıl İlter Sen Çal Kapımı 8.700
17 Alperen Duymaz Son Yaz 6.700
18 Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara 6.200
19 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 5.000
20 Ali Atay Son Yaz 4.700