Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Engin Akyürek yine zirvede

Bu hafta, sosyal medyada, yerli dizilerle ilgili yorumların azalması, erkek oyunculara da yansıdı. Gündemdeki konularla birlikte, oyuncularla ilgili yapılan sosyal medya paylaşımları oldukça azaldı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncuların Top 10 listesinde ilk sırada Engin Akyürek var.

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efe karakterini canlandıran Engin Akyürek, yansımaları azalsa da ilk sırada yer alırken, Gediz karakteriyle popülerliğini arttıran Uraz Kaygılaroğlu’nun etkileşimi bu hafta azaldı.

Geçtiğimiz hafta 140 bine ulaşan Kaygılaroğlu, bu hafta 20.600 yansıma ile 7. Sırada yer aldı.

Kerem Bursin 2. sırada

Fox Tv’de Sen Çal Kapımı dizisinin yayına girmesiyle, 2. Sıraya yerleşen Kerem Bursin, bu hafta da yerini korudu. Diğer oyuncular gibi, etkileşimi azalan oyuncunun, dizideki performansıyla ilgili olumlu yorumlar yapıldı.

Müzik performansları beğenildi

Oyuncuların, dizilerde şarkı söylemesi, izleyici tarafından, ayrı ayrı takdir topladı.

Tv8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisine Garip karakteriyle katılan Celil Nalçakan bu hafta Gesi Bağları türküsünü söyledi.

Star Tv’de yayınlanan ve Pazar gününe alınan Menajerimi Ara dizisine, Burak Tozkoparan’ın katılmasıyla, Dicle’nin aşk hayatı hareketlenmişti. Emir karakterini canlandıran genç oyuncunun, Dicle’ye hitaben söylediği Alev Alev şarkısı ile oyuncu alkışı topladı.

Arıza dizisiyle bu sezon ekranlarda yine beğeni toplayan Tolga Sarıtaş, Ahmet Kaya’nın Kum Gibi şarkısını, saz çalarak seslendirdi.