Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Erkek oyunculara ilgi arttı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, başta yeni karakterlerle hayranlarıyla buluşan isimler olmak üzere, erkek oyuncuların yansımaları arttı.

Aynı sonuçlara göre, 1 milyona yaklaşan yansımalarda; Can Yaman, Kerem Bursin ve Burak Tozkoparan’ın yükselişi dikkat çekti.

Can Yaman yerinde

Fox Tv’de yayınlanmaya başlamasıyla, zirveye oturan dizi Bay Yanlış’ın başrol oyuncusu Can Yaman, bu hafta da zirvedeki yerini korudu. Yaz dönemi boyunca yerini kaptırmayacak gibi görünen oyuncu, rakiplerinden iki katından fazla yansımaya konu oldu.

Can Yaman’ın, Türkiye’de ve yurtdışında önemli bir hayran kitlesi ve sosyal medyada da oldukça aktifler. Can Yaman’ın yakışıklılığı, kıyafetleri ve dizideki performansının yanı sıra, hayranlığını farklı şekilde ifade edenler veya bu hayranlığı abartanlar da oldu.

Kerem Bursin’den büyük çıkış

Fox Tv’de yayınlanan bir diğer yaz dizisi, Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrolünü paylaştığı Sen Çal Kapımı da sosyal medyada epeyce yorumlanan projelerden.

Bu hafta Digilup Top 10 listesinde, Kerem Bursin yine 2. Sırada ama geçen haftaya göre 3 katından daha fazla yansıma ile.

Sen Çal Kapımı dizisinin yanı sıra, Blu Tv’de yayınlanan Aynen Aynen adlı dizide de rol alan oyuncu, karakterlerini canlandırmasıyla, övgü topladı.

Oyuncunun, partneriyle birlikte paylaştığı storyler de yüksek etkileşime ulaştı.

Sosyal medya kullanıcıları, Kerem Bursin’in Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisine de değindi. İkiliyi çok yakıştırdığına değinen hayranları, yeniden birliktelik olup olmayacağını yorumladı.

Genç oyuncuya ilgi arttı

Atv’de yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisinin genç oyuncularından Burak Tozkoparan’ın hayranları, bu hafta desteğini arttırdı.

Dizide Zola karakterini canlandıran oyuncu, Ahmet ile birlikte Azra’ya aşık. İzleyici, Azra’nın Zola ile birlikte olmasını istediğini belirten paylaşımlar yaptı.

Çatı Katı Aşk erkek oyuncuları

Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin erkek oyuncuları, diğer oyunculara kıyasla, daha az iletide yorumlansa da listede yer buldu.

Yaz ekranlarında görmeye alışkın olunan; Furkan Andıç 6. ve Yiğit Kirazcı 8. Sıradan listeye girdi.