Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Geç kalmayın, DigiLUP Alert ile tanışın

Zaman çok hızlı bir şekilde akıp gidiyor. Herkes bir yerlere yetişmeye çalışıyor, herkesin her an acelesi var. Bunlar bizim zaman içerisinde hayata ayak uydurma çabamızla ortaya çıkan günlük durumlardır. Gün içerisinde bireyler, firmalar ve markalar kendilerine göre önemli bulduğu işler yaparlar. Önemli işlere geç kalmamak için de pek çok farklı strateji geliştirirler. Ya da markalar çeşitli platformlardan destek alırlar. Markaların destek alabileceği bu noktada DigiLUP karşımıza çıkıyor ve işlerinizi kolaylaştıran özellikleri ile sizleri desteklemek için çalışıyor. DigiLUP platformunun birbirinden değerli işlerini takip etmek ve bu konuda daha fazla bilgi edinmek için, sizler için hazırladığımız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Gelişmeleri Sosyal Medya süreçlerinize ekleyin

Günümüzde sosyal medyada aktif olarak yer almak, oldukça önemli hale geldi. Firmalar, çalışmalarıyla ilgili gelişmeleri, kampanyalarını, kurumsal çalışmalarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Sosyal medyada aktif olarak bulunmak, müşteriler açısından oldukça önemli ve ilgi çekici olduğu kadar, yakından takip edilmesi gereken bir konu. Genellikle tüketiciler, adını duyduğu firmanın, sosyal medya hesaplarını ve yapılan yorumları da inceliyor. Paylaşımlarına bakıyor ve firma hakkında fikir sahibi oluyor. Bu nedenle gelişmeleri, sosyal medyada paylaşmak, firmanın müşterilerin gözündeki konumuna katkı sağlıyor.

Sosyal Medyadan gelen sorularınıza hızlı dönüş sağlayın

Sosyal medyada kullanıcılar sizi ve yaptığınız işleri inceler. Yaptığınız iş hakkında ya da aklına takılan her türlü konuda sizlere sorular sorarlar. Bu soruları bazen dm yolu ile bazen yorumlarla bazen de mail yolu ile sizlere iletirler. Kullanıcılar sizlere sorular yöneltirken hızlı bir dönüş beklerler.

Kullanıcının merak ettiği bir konuyu sizlerin geç görmesi ve günler sonra cevap vermesi kullanıcıları memnun etmeyecektir. Hızla akan dünya, dijital medyanın gücü ile kullanıcılar hızlı bir dönüş beklerler. Müşteri memnuniyetini sağlamak için onlara hızlı ve kolay ulaşabilir olduğunuzun imajını vermek sizlere büyük katkı sunacaktır.

DigiLUP “Alert” Çözümüyle Tanışın!

DigiLUP, dijital medyada sağlam bir yer edinmeniz için sizlere pek çok olanak sunmaktadır. DigiLUP ile sosyal medya hesaplarınızı ve sosyal medyadaki sonuçlarınızı güvenle takip edebilir, müşteri memnuniyeti çalışmalarınıza katkıda bulunabilirsiniz. DigiLUP, fotoğraf ve video takibi, metin takibi, hakaret takibi, logo takibi gibi çeşitli konularda sosyal medya takibinizi yapabilme potansiyeline sahiptir. Platformda tespit edilen veriniz, size anında bildirilerek, hızlı aksiyon almanızı sağlar.

DigiLUP birbirinden değerli çözüm önerileri ile sizleri desteklemek ve daha ileriye adımlar atmanızda yardımcı olmak için çalışmaktadır. DigiLUP platformu içerisinde bulabileceğiniz Çözümlerimiz kısmında yer alan “Alert Çözümü” ile tanışın ve anında reaksiyon almanız gereken sonuçları mail olarak hızlıca alabilme imkanına kavuşun.

Bu yazımızda DigiLUP platformu ile işlerinizi ertelemeden hızlıca yapabilme olanağından bahsettik. Siz de önemli işlerinize geç kalmamak ve her türlü detayı kontrol altından tutabilmek için DigiLUP ile tanışın. Ve işlerinizle birlikte hayatınızı kolaylaştırın.