Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Hande Erçel partnerini geçti mi?

Bu hafta yerli dizilerin sosyal medya sıralamasında ilk sırada yer alan Sen Çal Kapımı oyuncuları, sosyal medyada farklı performans gösterdi.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncuların Top 10 listesinde Kerem Bursin 136.300 iletiyle 2. Sırada yer alırken, Hande Erçel 120.500 iletiyle 1. Sırada yer aldı.

Aslında daha az yansıma elde eden Hande Erçel, kendisinden daha fazla yansımaya ulaşamayan kadın oyuncu olmayınca, zirvenin sahibi oldu.

Hande Erçel ile ilgili paylaşımlarda, dizi başladığından beri, Kerem Bursin ile ilişki yaşadıklarına dair yorumlar yapılmaya devam ediliyor.

Ekranlarda güçlü kadınlar var

Yeni sezonla birlikte, izleyici yeni konseptler ve yeni hikayelerle buluşturuldu. Artık mafya dizilerinden sıkıldığını belirten sosyal medya kullanıcıları, uyarlama diziler ile Gülseren Buğdaycıoğlu’nun hikayelerine yakın ilgi gösterdi.

Yeni yorumlarda, ekranlarda güçlü kadınları izlemekten hoşlandığını belirten sosyal medya kullanıcıları var.

Sadakatsiz’de Cansu Dere, Menajerimi Ara’da Canan Ergüder ve Ayşenil Şamlıoğlu, Kırmızı Oda’da Binnur Kaya, Masumlar Apartmanı’nda Ezgi Mola, Alev Alev’de Demet Evgar gibi bir çok kadın oyuncu, ekrandaki dik duruşları ve güçlü kadın karakterleriyle takdir topladı.

Alev Alev kadınları

Show Tv’nin bir süredir tanıtımını yaptığı Alev Alev dizisi, bu hafta yayınlanmaya başladı. Özellikle kadına şiddet sahneleriyle öne çıkan dizinin kadın oyuncuları sosyal medyada öne çıktı. Şiddet gördüğü için eşinden boşanmaya çalışan ve kızından vazgeçemeyen Cemre karakteriyle izleyiciyle buluşan Demet Evgar, ilk haftada listeye 8. Sıradan giriş yaptı.

Avlu dizisindeki performansıyla da çok beğenilen Evgar, yeni dizisinde kadına şiddet içerikli sahneleriyle şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Kendisiyle çalışmayacağını belirten avukata karşı söylediklerini içeren sahne, özellikle kadınlar tarafından ilgi gördü.

İşte Alev Alev dizisinin kadın oyuncularının sosyal medya yansımaları:

Oyuncu İleti Sayısı
Demet Evgar 9.200
Dilan Çiçek Deniz 2.600
Hazar Ergüçlü 923