Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Hercai Yükselişte

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup, yerli dizilerin sosyal medya yansımalarını açıkladı.

Bu hafta listede, zirveyi zorlayanlar ve düşüşe geçenler var.

Haftalardır, listenin 1. Sırasında yer alan Afili Aşk, bu hafta yansımasını arttırarak, 325.261 ileti ile 1. Sırada yer buldu.

Listenin 2. Sırasında ise sosyal medya yansımasını 110.225’e çıkaran, Hercai dizisi yer aldı. Hercai ile ilgili paylaşımlarda, başrol oyuncularıyla birlikte #herşeyseninlegüzel hashtagi öne çıktı.

Kuzgun 3. Sıradan veda etti

Sezonun iddialı yapımlarından Kuzgun, final kararıyla sevenlerini üzmüştü. Sosyal medya yansımalarında, üst sıralarda bulunan dizi, final haftasında da 70 bini aşkın iletiye konu edildi. Paylaşımlar arasında, en fazla etkileşimi alan Burcu Biricik’in mesajı oldu. Biricik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, ekip arkadaşlarına sevgilerini iletti.

Başrol oyuncularının paslaşması

Listenin 4. Sırasında yer alan Fox Tv’deki Her Yerde Sen Dizisinin başrol oyuncuları, Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın Twitter’daki paslaşması, dizi ile ilgili en fazla etkileşim alan paylaşımlar oldu.

Bir Aile Hikayesi final yaptı

Bu hafta final yapan Bir Aile Hikayesi’nin final kararını eleştiren paylaşımlar yapıldı. İçeriğinde; mafya, şiddet, hırsızlık vb. konuların olmaması dolayısıyla, dizinin rating alamadığı ve yayın hayatının sürdürülememesi eleştirildi. Bu hafta sosyal medya yansımasını 4 kat arttıran dizi, 4.500 ileti ile listeye 19. Sıradan veda etti.

Puhu Tv’de yayın hayatına devam eden Jet Sosyete, sevenlerinin “kavuşma” paylaşımlarına konu olsa da listeye giremedi. Bu hafta 888 iletiye yansıyan dizi, bakalım önümüzdeki süreçte, sosyal medya yansımasını arttıracak mı?

Haluk Levent’ten Behzat Ç. Paylaşımı

Listenin 13. Sırasında yer alan Behzat Ç. Yansımasını 4 kat arttırarak 12 bine yakın iletiye konu oldu. En fazla etkileşim alan paylaşım Haluk Levent tarafından yapıldı.