Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

İki oyuncu zirve rekabetini arttırdı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, kadın oyuncular listesinde, Hande Erçel ve Ece Yaşar’ın zirve rekabeti öne çıktı.

Haftalardır, listenin üst sıralarından ayrılmayan, Hande Erçel ve Ece Yaşar, bu hafta birbirine çok yakın yansıma elde etti. Sen Çal Kapımı oyuncusu Hande Erçel birinci, Çukur dizisi oyuncusu Ece Yaşar ikinci oldu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranlarının markajında

Dizide birbirine aşık ikiliyi canlandıran Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in hayranları, oyuncuları sık sık birlikte görmek istiyor. Hatta her birlikte görüntülendiklerinde, gerçek hayatta da aralarında aşk olduğuna dair iddialar ortaya atılıyor.

Hande Elçel’in araba içindeki çekimlerinden, sosyal medyaya yansıyan pozları da bu hafta öne çıkan görsellerden oldu.

Ece Yaşar’dan yeni proje sürprizi

Çukur dizisindeki Karaca rolüyle, popülerliğini arttıran ve hayranlarından yoğun destek alan Ece Yaşar’ın yeni bir projede yer alacağı duyuruldu.

Birsen Altuntaş’ın, sosyal medya hesabından paylaştığı bilgiye göre, Ece Yaşar Exxen projesi olan Ölüm Zamanı adlı dizide rol alacak.

Neslihan Atagül hastalandı

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin Nare’si Neslihan Atagül, rahatsızlığı nedeniyle 10 gün rapor aldı. Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi koyulan oyuncunun  hayranları, sağlık durumuyla yakından ilgilendi ve sosyal medya mesajlarıyla üzüntülerini dile getirdi.

Neslihan Atagül’ün bir süre setten uzak kalması sebebiyle, tüm sete ara verilmeyeceği, hikayenin bir süre Nare olmadan düzenleneceği açıklandı.

Demet Özdemir magazin gündeminde

Tv 8’in iddialı dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir’de, komedi dışında bir karakterle kamera karşısına geçen Demet Özdemir, son günlerde aşk hayatıyla, magazin gündeminde yer aldı.

Bu hafta Digilup Top 10 listesinin 6. Sırasında bulunan oyuncu, Oğuzhan Koç ile ilişkisine dair paylaşımlarla öne çıktı.

Ezgi Mola kendine hayran bıraktı

Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye rolüyle, her hafta takdir toplayan oyuncu Ezgi Mola, bu hafta da başını duvara vurduğu sahneyle, izleyiciyi kendine hayran bıraktı.

Sosyal medyada öne çıkan sahnede, yıllar önce vefat eden annesinin, hala hayal dünyasında peşini bırakmadığını ve rahatsız ettiğini anlatan Safiye, başını duvara vurarak, annesinin “beyninin içinden çıkmasını” sağlamaya çalıştı.

Ezgi Mola, oyunculuktaki yeteneğini bir kez daha kanıtladığı bu sahneyle, bu hafta sosyal medyadaki yansımalarını 3 katına çıkarttı.

Ebru Özkan ödül aldı

Hekimoğlu dizisinde Timuçin Esen ve Okan Yalabıkla birlikte kamera karşısına geçen Ebru Özkan, Medya Oscarları Ödül Töreni’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

Coronavirüs tedbirleri kapsamında Ankara’da düzenlenen törende, başarılı oyuncu ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Ayça Ayşin Turan Arıza 20.900
12 Sinem Ünsal  Mucize Doktor 18.600
13 Hazal Subaşı Çukur 17.600
14 Demet Evgar Alev Alev 16.800
15 Cansu Dere Sadakatsiz 8.400
16 Ezgi Mola Masumlar Apartmanı 7.300
17 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 5.500
18 Özge Yağız Sol Yanım 3.900
19 Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 2.400
20 Burcu Biricik Kırmızı Oda 1.600