Popüler görsel paylaşım platformu Instagram, sosyal medya mecralarında öne çıkan videolar konusunda, hızla kendini geliştirmeye devam ediyor. Bir süredir Instagram Reels konusuyla ilgili, kullanıcılarına yeni deneyimler sunan firma, Reels ve video çalışmalarına odaklanmaya devam ediyor.

Sık sık Instagram’ın yeni gelişmeleriyle ilgili bilgileri paylaşan, Adam Mosseri, yeni duyuruyu da aynı şekilde sosyal medya hesabından duyurdu.

Instagram Reels

Fotoğraflarda Remix seçeneği

Instagram ayrıca, artık kişilerin fotoğraflar üzerinden Reels Remix’leri oluşturmasına da imkân tanıyor. Remix altyapısı için resim içinde resim ya da yeşil ekran gibi yeni formatlar getirdiklerini duyuran Mosseri, çift kamera ile kişilerin iki farklı kamera kullanarak içerik oluşturmasının da sağlanabildiğini belirtti. Açıklanan bu özelliklerin hepsi kısa süre içerisinde herkes için aktif edilecek.

Sosyal medyadaki yeni özelliklerle ilgili gelişmeleri takip etmek için, blog sayfamızı veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Profesyonel sosyal medya dinleme ve ölçümleme yapabilmek üzere platformumuzun avantajlarından yararlanmak için, bizimle iletişime geçin: digilup@medyatakip.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir