Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Kadın oyuncular listesinde yeni isimler

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, kadın oyuncuların sosyal medya yansımaları arttı.

Zirvedeki isim değişmedi

Haftalardır, zirveyi bırakmayan Burcu Özberk, bu hafta da 211.510 iletiye konu olarak, 1. sıraya oturdu.

Zalim İstanbul kadınları

Yerli dizi listelerinde iki Kanal D dizisinin rekabeti öne çıkıyor. Bu hafta da erkek oyuncularda olduğu gibi, ikinci sırada Zalim İstanbul dizisinde rol alan Sera Kutlubey yer aldı. Ancak, dizinin diğer kadın oyuncusu Bahar Şahin 9. sırada kalarak, ilk 3’e giremedi.

Demet Özdemir farkı

Erkenci Kuş dizisinde rol alırken, listenin üst sıralarında görmeye alıştığımız Demet Özdemir, yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’deki rolüyle, hayranlarını sevindirdi. İbrahim Çelikkol ile başrolü paylaşan Özdemir, ilk haftasında 100.000’e yakın iletide konuşularak, 3. sıradan listeye giriş yaptı.

Ebru Şahin’in güzellik açıklaması

Sezon boyunca listenin ilk sıralarında görülen Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin, bu hafta, 85 bine yakın paylaşımla, 4. sırada yer buldu. Şahin’in güzellik ile ilgili yaptığı yorum, en fazla etkileşim alan paylaşımlar arasında yer aldı. Şahin’in haber sitelerinde de yer alan açıklaması şöyle: “Sırf güzel olduğum için önümü açmalarını hakaret sayarım. Güzellik, eğitim ve bilgiyle desteklenmediği sürece bomboştur. Sadece güzel olduğum için bir yerlere gelmeyi kabul edemem.”

Çukur dizisinden bir genç yıldız daha

Erkek oyuncular listesinde, Çukur dizisindeki performansıyla öne çıkan genç oyuncu Cihangir Ceyhan ile birlikte, aynı diziden bir sürpriz daha geldi. Dizide Karaca rolünü canlandıran Ece Yaşar, 60 bine yakın yansıma ile deneyimli oyuncuları geride bırakarak, 5. sıradan listeye giriş yaptı. İkiliyi birbirine yakıştıran, sosyal medya kullanıcıları Cihangir Ceyhan’a olduğu gibi, Ece Yaşar’a da paylaşımlarıyla destek veriyor.

Çukur dizisinin başrol oyuncularından Hazal Subaşı ise 50 bine yakın ileti ile 6. sırada yer aldı.

Neslihan Atagül geride kaldı

Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde rol alan Neslihan Atagül, bu hafta 7. sıraya geriledi. Partneri Engin Akyürek gibi, sıralamadaki yerini koruyamayan Atagül, dizideki duygusal sahnelerin yanısıra, kızıyla olan diyaloglarıyla sosyal medyada yer aldı.

Arif ve Bahar’ın yakınlığı

Fox Tv’de yayınlanan Kadın dizisindeki rolüyle beğeni toplayan Özge Özpirinci, bu hafta listenin 10. sırasında yer aldı. Dizideki partneri Feyyaz Duman gibi, Özpirinçci’nin de yansıma adedi arttı. Uzun zamandır beklenen Arif ve Bahar yakınlığının, oyuncularla ilgili paylaşımlara konu olduğu görüldü.

Ünlü oyuncunun 10 Ocak’ta vizyona girecek yeni filmi Biz Böyleyiz yorumları da sosyal medya sonuçlarına yansıdı.