Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Kadın oyuncularda zirve değişmedi

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, sosyal medya kullanıcılarının paylaşımlarına yansıyan kadın oyuncuların sıralaması değişmedi.

Yerli diziler ve erkek oyuncular sıralamasında olduğu gibi, kadın oyuncular sıralamasında da Bay Yanlış oyuncusu Özge Gürel var.

Gürel, geçen hafta ile aynı oranlarda yansıma alarak, bu hafta da zirvedeki yerini korudu. Özge Gürel ve Can Yaman’ın uyumu, hayranlarının pozitif yorumlarıyla, sosyal medyaya yansıdı.

Dizinin diğer kadın oyuncularından Cemre Gümeli, bu hafta yansımalarını 7 kat arttırarak, listenin 5.  Sırasında yer aldı. Gümeli ile paylaşımlarda, dizideki partneri Serkay Tütüncü ile birlikte yer aldıkları görseller öne çıktı.

Hande Erçel bu dizide çıtayı yükseltti

Bu yazın, beğeni toplayan diğer bir oyuncusu Hande Erçel oldu. Fox TV’nin yaz dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde, Kerem Bursin ve usta oyuncularla ekran karşısına geçen Erçel, hayranlarının pozitif yorumlarıyla birlikte sosyal medyadaki yansımalarını arttırdı.

Yine bir yaz dizisi olan Güneşin Kızları projesinde ilk kez kamera karşısına geçen Hande Erçel’in son dizisinde kendini geliştirdiğine değinildi.

Genç oyuncu, yine de dizideki performansının yanı sıra, özel hayatıyla gündeme gelmekten kaçamadı. Murat Dalkılıç’tan ayrılan Erçel’e sık sık Kerem Bursin ile ilişkisi olup olmadığı sorulmaya devam ediyor.

Nilay Deniz hayranları desteğe devam etti

Kanal D’de bu yaz ekranlara gelmeye başlayan Çatı Katı Aşk dizisinin başrol oyuncularından Nilay Deniz, bu hafta da yükselişte kaldı ve 3. Sıradaki yerini korudu.

Nilay Deniz’in canlandırdığı Yasemin karakteri, senaryodaki hikayeye uyumlu olarak, Demir karakterine yakıştırılırken, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından Ateş karakterine yakıştırıldı.

Aynı dizide rol alan Ezgi Şenler bu hafta 6. Sırada yer aldı.

Elif Doğan rekabeti arttırdı

Gençliğim Eyvah dizisinde rol alan Elif Doğan, geçtiğimiz haftalarda yükseldiği 3. Sırayı Nilay Deniz’e kaptırmıştı. Elif Doğan, bu hafta yansımalarını 2 kat arttırdı, önümüzdeki hafta 3. Sırayı zorlayıp zorlamayacağı merak ediliyor.