Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Ödüller yansımaları etkiledi mi?

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta, erkek oyuncuların sıralamasında değişiklik var. Bu hafta, listede bazı yeni oyuncular yer alırken, bazı oyuncuların yükselişe geçtiği görüldü.

Can Yaman zirveyi kaptırmıyor

Bu aylarda yayınlanmaya başlayan yaz dizilerinin erkek oyuncuları arasında, zirvede kimin kalacağı merak konusu.

Henüz; Gençliğim Eyvah, Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı dizileri başladı. Bay Yanlış yayına girdiği haftadan itibaren de Can Yaman ilk sırayı kimseye kaptırmadı.

Bu akşam Kanal D’de başlayacak Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncuları, önümüzdeki hafta dengeleri değiştirecek mi, göreceğiz.

Kerem Bursin 2. sırada

Yaz ekranlarının iddialı yapımlarından, Sen Çal Kapımı, bu hafta Fox Tv’de yayınlanmaya başladı. Dizinin popüler oyuncusu Kerem Bursin, ilk haftasında listeye 2. Sıradan giriş yaptı.

İzleyici, Bursin ile partneri Hande Erçel’i, birbirine çok yakıştırdı.

Tatil görüntüleri öne çıktı

Erkek oyuncularla ilgili yapılan sosyal medya paylaşımlarında, oyuncuların tatil görüntüleri öne çıktı.

Ekranlarda olan veya olmayan oyuncuların tatilde çekilen fotoğrafları, büyük beğenilerle sosyal medyaya yansıdı.

Pantene Altın Kelebek ödülleri verildi

Pandemi dolayısıyla, tedbirler kapsamında gerçekleşen Pantene Altın Kelebek ödül töreni, bu yıl farklı bir konseptte yayınlandı.

Cem Davran ve Çağla Şikel’in sunumuyla hazırlanan organizasyonda, ödül alan kişiler sahneye çıkmadan, önceden hazırlanan videolarla görüşlerini bildirdi.

Digilup oyuncular sıralamasında, üst sıralarda olan Afili Aşk oyuncuları, Altın Kelebek ödülünü de aldı. Çağlar Ertuğrul, kendi hesabından paylaştığı mesajda, teşekkürlerini iletti. Ertuğrul bu hafta, 415.725 iletide konuşuldu.

Fox TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde, Otistik bir karakteri canlandıran ve çok başarılı bulunan Taner Ölmez, Pantene Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı.

Genç oyuncu, ödülü ile birlikte, 5 bine yakın iletiye konu oldu.

Pantene Altın Kelebek ödüllerinde, en iyi erkek komedi oyuncusu dalında ödül kazanan Onur Buldu ise 500’e yakın paylaşıma yansıdı.