Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Sezonun erkek oyuncuları listeye döndü

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncular listesinde değişim var.

Yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye başlayan sezon dizileri ile yaz dizilerinin oyuncuları, bu hafta aynı listede.

Can Yaman zirveyi kaptırmadı

Fox Tv’de yayınlanan Bay Yanlış dizisinin yayına başladığı günden beri, zirvedeki yerini koruyan Can Yaman, güçlü rakiplerine rağmen, bu hafta da 1. Sırada yer aldı.

Sosyal medyadaki yansımalarıyla, aynı performansı gösteren diğer oyuncu da Kerem Bursin oldu.

Çukur’da yeni karakter

Show Tv’nin popüler dizilerinden Çukur’da bu sezon Barış Arduç Arık Böke karakteriyle yer alacak. Arduç, diğer dizilerde olduğu gibi, bu dizideki performansıyla da hayranlarından olumlu yorumlar aldı.

Listenin 8. Sırasında yer alan Aras Bulut İynemli ve Barış Arduç’un dizide uyum sağladığı paylaşımlara yansıdı.

Çukur’un diğer karakterleri; Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka ve Burak Dakak’ın da bu hafta sosyal medya yansımalarını arttırdığı görüldü.

Sefirin Kızı erkek oyuncularından ikisi listede

Star Tv’de geçen sezon beğeniyle izlenen ve yeni sezon bölümleri bu hafta yayınlanmaya başlayan Sefirin Kızı dizisinin iki erkek oyuncusu, ilk haftadan listeye girdi.

Geçtiğimiz sezon boyu, listedeki sıralama birbirini takip eden Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu, bu hafta sıralamasını değiştirdi.

Dizide, Nare ve Sancar’ı canlandıran Neslihan Atagül ve Engin Akyürek, yeni sezonun ilk bölümünde sergiledikleri performansla, izleyiciden övgü dolu yorumlar aldı.

Kendine has tavrıyla beğenilen Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu da ilk bölümde övgüleri toplayan oyunculardan. Kaygılaroğlu, geçen sezon ilk 5’te yer alırken, bu hafta 6. Sırada yer aldı.

Yeni Hayat oyuncuları listeye giremedi

Bu sezon Kanal D’nin iddialı dizilerinden Yeni Hayat’ın erkek oyuncuları, henüz listeye giremedi. Serkan Çayoğlu 15 bine yakın iletide ve Tayanç Ayaydın ise 500’e yakın iletide konuşuldu.

Çağatay Ulusoy Menajerimi Ara’da

Star Tv’nin yeni dizi Menajerimi Ara’ya bu hafta konuk oyuncu olarak katılan Çağatay Ulusoy, hayranlarını sevindirdi.

Netflix’te Hakan:Muhafız dizisinde oynayan ve yeni sinema filmi Mücadele Çıkmazı için hazırlıklarını sürdüren oyuncu, bu hafta listenin 7. Sırasında yer aldı.

Ulusoy, bu hafta, Hakan:Muhafız dizisinden çok, Menajerimi Ara’daki performansı ve yeni projesiyle sosyal medyaya yansıdı.