Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Sosyal Medya Hesaplarınızın Performansını Takip Edin!

sosyal-medya-hesaplainizda-performans-takibi

Sosyal medyada kullanıcılar, kendi markasına fayda sağlayacak çeşitli içerikler üretir. Kullanıcılar, ürettikleri içerikler ile sosyal medya etkileşimlerini artırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak ister. Sosyal medya, erişim açısından çok geniş bir alana sahiptir. Herkes kendi ilgisine göre içerikler üretebilir, yani sosyal medya çeşitlilik açısından da çok zengindir. Markalar, bu denli çeşitliliğin içerisinde sosyal medyada belirli bir yere sahip olmak için çeşitli çalışmalar yürütür. Sosyal medya hesaplarının performans takibini yapmak da bunlardan bir tanesidir. Siz de sosyal medyada daha fazla kişiye ulaşmak ve sosyal medya etkileşimlerinizi artırmak için hesaplarınızın performansını takip edin!

sosyal-medya-hesaplainizda-performans-takibi

Etkileşimlerinizi Raporlayın!

Sosyal medyada içerikler üretiyorsunuz, ürettiğiniz içerikler ile belli etkileşimlere ulaştınız, ancak bu noktada etkileşimlerinizi yakından incelemek üzere rapor etmezseniz tüm emekleriniz zaman içerisinde boşa gidebilir. Sosyal medya, düzen, plan ve takip isteyen bir platformdur. Bu nedenle paylaştığınız gönderilerin etkileşimlerini rapor etmeniz oldukça önemlidir. Elde ettiğiniz rapor sonuçlarıyla, nelerin eksik nelerin fazla olduğunu inceleyebileceksiniz. Ve bu sonuçlar ile gelecek planı yaparak adımlarınızı daha emin bir şekilde atacaksınız. Bu noktada özenli çalışmalı ve düzenli olarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere çalışmalarınızı kontrol etmelisiniz.

Eksiklikleriniz Üstüne Pazarlama Çalışmaları Yürütün!

Sosyal medyada yaptığınız çalışmaları daima kontrol altında tutmak gerekir. Pek çok alanda sayfanızı takip etmek ve raporlar elde etmek önemlidir. Sosyal medya hesaplarınızın ölçümleme sonuçlarını rapor ettiniz ve bunlardan çeşitli sonuçlar çıkardınız. Bu sonuçlardan elde ettiğiniz verilerin, sizleri başarıya ulaştırması için, en önemli adım eksikliklerinizi belirlemek ve bu eksiklikleri giderecek çalışmalar yapmak olacaktır. Eksikliklerinizi belirlemek, DigiLUP platformunda hazırlanan sosyal medya kanal ölçümleme raporları ile çok da zor değildir. Bu raporlar sayesinde, belirlediğiniz eksik maddelerin üzerine gidebilirsiniz. Dijital pazarlamada eksiklikleriniz üzerine pazarlama çalışmaları yapmak, markanız için çok faydalı olacaktır.

Sosyal Medya Hesap Ölçümlerinizi DigiLUP Sizin İçin Yapsın!

DigiLUP sosyal medya kanallarınızı, verimli sonuçlarla analiz ederek hesap ölçümlerinizi yapar.

DigiLUP’un sizlere sunduğu imkanlar içerisinde; sosyal medya kanallarının ölçümleme sonuçlarını çıkarmak, takipçilerinin hareketlerini gözlemlemek, zaman içerisindeki büyümeyi ölçmek, hedef kitlenize uygun etkileşim türlerini analiz etmek gibi bir çok analitik veriler yer almaktadır.

Rakiplerinizin kanallarını inceliyor musunuz?

Dijital medyada kendi sayfanıza hakim olduğunuz kadar, rakiplerinizin sayfalarının ölçümleme sonuçlarına da hakim olmanız gerekir. Sosyal medya çok yönlü bir platformdur. Herkes faydalı, dikkat çeken veriler üretmek ve böylelikle dijital dünyada var olmak ister. Ancak sizin yaptığınız iş kadar rakiplerinizin ortaya koyduğu performanslar da önemlidir. DigiLUP sadece sizin değil rakiplerinizin sosyal medya sayfalarını da analiz ederek sizlere onlar hakkında bilgiler sunar.

Performans Takibiyle Etkileşiminizi Ölçün!

sosyal-medya-hesaplainizda-performans-takibi
Performans takibi, markalar için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Performans takibi kavramı, yapılan işin kalitesini artırmayı hedefler ve ortaya daha iyi işler koymak için yapılır. DigiLUP, sizlere performans takibi hizmeti de sunmaktadır, bu hizmet sayesinde markanızın performans takibini düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. DigiLUP ile performans takibinizi yaparak etkileşiminizi ölçebilirsiniz. Sosyal medyada performans incelemeleri yapmak için DigiLUP sizlere pek çok kolaylık sağlamaktadır. DigiLUP ile hem kendi sayfanızı hem de rakiplerinizin sayfalarını analiz etme imkanına sahipsiniz.
Yapacağınız analizler ile sektördeki rakiplerinizi tanımış olacak ve sektörünüzün performansını karşılaştırabileceksiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.