Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Twitter karakter sınırı 25 bine çıktı

Popüler sosyal medya platformu Twitter, Blue abonelerine özel yenilikleri sunmaya devam ediyor. Yeni özellik, Twitter karakter sınırı ile ilgili.

Platform, ücretli aboneliklere özel olarak karakter sınırını önce 280’den 4000’e çıkarmıştı. Birkaç ay önce ise bu sınır daha da yükseltilerek 10 bin yapılmıştı. Artık Blue aboneleri karakter sınırı 25 bine çıkartıldı.

Twitter hesabından duyurdu

Twitter çalışanlarından Prachi Poddar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Blue abonelerinin artık 25 bin karaktere kadar tweet paylaşabileceğini duyurdu. Poddar, 25 bin karakterlik bir tweet de paylaşarak özelliğin nasıl görüneceğini gösterdi.

Blog biçimine dönüyor

Blue abonelerine sunulan karakter artışının yanı sıra, Twitter, kısa süre önce uzun Tweet’lere satır içi resimler ekleme özelliğini de kullanıma sunmuştu. Blue aboneleri, attıkları tweet’lerin satır aralarına resimler ekleyebilecek. Böylece Twitter’da blog görünümleriyle sık sık karşılaşacağız.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal medya analizi, web sitesi takibi, profesyonel görsellerle dijital medya raporu servislerini incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.