Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Twitter paylaşımları zenginleştirildi

Sosyal medya platformu Twitter, kendini geliştirmeye ve kullanıcılarını daha çok içerik hazırlamaya yönlendirmeye devam ediyor. Son geliştirilen özellikle birlikte, Twitter paylaşımları zenginleştirildi.

Artık, Twitter kullanıcıları, Tweet’lere aynı anda video, fotoğraf ve GIF ekleyebilecek. Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek özellik ile birlikte, paylaşımlara aynı anda 4 medya eklenebilecek. Bu özellik, kullanıcıların, Twitter paylaşımları zenginleştirildi, yorumunu yapmasına sebep oldu.

Twitter’ın yeni özelliği, @TwitterSupport hesabından da tanıtıldı. Postta yazan mesajda; “Artık Android ve iOS’ta Tweetinize bir medya kombinasyonu ekleyebilirsiniz. Bu, aynı Tweet’e bir fotoğraf, GIF ve video (veya iki!) ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Medyanızı karıştırmaya başlamak için Tweet oluşturucudaki fotoğraf simgesine dokunun.” açıklamasında bulunuldu.

Twitter paylaşımları zenginleştirildi

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com