Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Twitter’dan iş dünyasına yeni özellik

Sosyal medya platformu Twitter, iş dünyasına dönük geliştirdiği yeni özellikle dikkat çekti. Platformun, bu özelliğiyle LinkedIn’e rakip olacağı düşünülüyor.

Geliştirilen özellik, şirketlerin iş ilanlarını yayınlamalarını sağlayacak bir işe alım alternatifi sunacak. Uygulama, Twitter Blue aboneliği sahibi olan turuncu rozetli işletmelere özel olacak.

Twitter’ın iş ilanı yayınlama özelliği, işletmelerin Twitter profilleri üzerinden iş pozisyonları için ilanlar vermesine imkan tanıyacak. Twitter Blue aboneleri, profil sayfalarında iş ilanı bölümü ekleyerek, kolayca pozisyonlarını duyurabilecekler. Bu da işletmelerin Twitter’ı daha etkili bir şekilde insan kaynakları aracı olarak kullanmasını sağlayacak.

İş ilanı yayınlama özelliğinin sınırlı bir şekilde sunulacak olması dikkat çekiyor. Yapılan açıklamalara göre, sadece Twitter Blue aboneliği sahibi olan işletmelerin bu özelliğe erişimi olacak. Twitter Blue aboneleri, profil rozetleri sayesinde iş ilanı bölümüne sahip olacaklar ve en fazla 5 iş ilanı yayınlama imkanına sahip olacaklar.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal medya analizi, web sitesi takibi, profesyonel görsellerle dijital medya raporu servislerini incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.