Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Virüs erkek oyuncuların hayranlarını etkilemedi

Koronavirüs önlemleri kapsamında dizi setlerine ara verilmesi ve dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanmaması, dizilerle ilgili yapılan sosyal medya yorumlarını azaltmıştı.

Ancak bu durum, erkek oyuncuların sosyal medyada konuşulma oranlarını etkilemedi. Erkek oyuncuların hayranları, oyuncuların sosyal medya yansımalarını azaltmamak için, paylaşımları yoğunlaştırdı.

Ozan Dolunay için yine rekor

Kanal D’nin dizisi Zalim İstanbul’da rol alan Ozan Dolunay, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da 1 milyonu aşan paylaşımda konuşuldu. Genç oyuncu, bu sayı ile zirvedeki yerini korudu.

Listenin 2. sırasında dizideki rol arkadaşı, Berker Güven yer aldı. Güven de 1 milyona yakın ileti ile rol arkadaşına yaklaştı. Berker Güven’in Youtube’daki “Hoş Bi Sohbet” yayınına katılan rol arkadaşları, sosyal medyada oldukça etkileşim aldı.

Bahar Şahin bu yayında, Nedim karakterine kötü davrandığı sahnelerde vicdanen zorlandığını belirtti.

Sıralamada değişim

Hayranlarının tekrar ekranlarda görmek istediği Barış Arduç, Çukur’da rol almaya başlayınca, hayranlarını sevindirmişti. Feyyaz Duman da Kadın dizisindeki popüleritesini Baraj dizisiyle devam ettirdi. Sevilen iki oyuncu, listedeki sıralamayı değiştirerek, Engin Akyürek’in önüne geçti ve ilk 5’e girdi.

Sefirin Kızı dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu da bu hafta rol arkadaşı Engin Akyürek’i geçerek, 3. sıraya yerleşti.

Hazal Kaya açıkladı

Eski dizilerin yeniden ekrana gelmesiyle, oyuncuların önceden rol aldığı dizilerdeki sahneleri de tekrar paylaşımlara yansımaya başladı. Eski dizilerle ilgili Hazal Kaya’nın açıklaması, bu hafta çok konuşuldu. Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ’u övdü, Çağatay Ulusoy ile de sık sık tartıştıklarını belirtti.

Hazal Kaya’nın açıklaması, binlerce paylaşımda yorumlandı.

Ozan Güven’in tepkisi

Şu sıralar Babil dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ozan Güven, geçtiğimiz haftalara göre, yansıma adedini 20 kat arttırdı. Bu artışın sebebi, Güven’in kendi evinin önünde gazetecilerle yaşadığı mini tartışma oldu.

Neymar’dan gelen övgüye cevap

Dünyaca ünlü futbolcu Neymar, Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filmini 137 milyon takipçili Instagram hesabından övgü dolu sözlerle paylaştı: “Çocuğu olanlar benim bu filmi izledikten sonraki duygularımı daha iyi anlar. Çok güzel film, izlerken çocuklar gibi ağladım.” 

Genç oyuncu Aras Bulut İynemli de Neymar’ın bu jestine, kendi sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Resim