Yaz ekranlarının öne çıkan dizileri, kadın oyuncularıyla birlikte konuşulmaya devam ediyor.

MTM Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, 627.347 paylaşımda, kadın oyuncular konuşuldu.

Sezon dizileriyle kıyasıya mücadele eden, yaz dizilerinin kadın oyuncuları, listeden ayrılacağa benzemiyor. Yaz boyu yerini koruyan Burcu Özberk, bu hafta da zirvede. Geçen haftaya oranla sosyal medya yansıması azalsa da Afili Aşk yıldızı 1. sırada yer aldı.

Belirsizlik Bekiroğlu’nu etkilemedi

Star TV’de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinin bitip bitmeyecek olması ile ilgili tartışma, Aslı Bekiroğlu’nun yansımalarını etkilemedi. Genç oyuncu, yine listedeki sırasındaki yerini korudu.

Zeynep Elçin yükselişte

ATV’de yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde başrol olmamasına rağmen, hayranlarının hiç yalnız bırakmadığı bir oyuncu var; Zeynep Elçin. Elçin, bu haftaki sosyal medya sıralamasında, 3. oldu ve geçen haftaya oranla yansımalarını 2 kat arttırdı.

Sera Kutlubey dikkat çekiyor

Geçen yıl yayın hayatına başlayan Zalim İstanbul dizisiyle, bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Sera Kutlubey de sosyal medyada yoğun olarak yer aldı. Kutlubey, bu hafta büyük bir sıçrayışla 37.516 iletide konuşuldu ve 4. sıraya yerleşti. Genç kadın oyuncu ile ilgili paylaşımlarda, dizideki partneri Ozan Dolunay ile birlikte yer aldığı sahneler öne çıktı.

İşte ilk 10 sıralamasına girmeyen diğer kadın oyuncular:

11İrem HelvacıoğluSen Anlat Karadeniz8.424
12Devrim ÖzkanVuslat6.252
13İrem SakBir Aile Hikayesi3.354
14Damla SönmezÇukur1.954
15Nur FettahoğluKardeş Çocukları1.013
16Ayça Ayşin TuranHakan: Muhafız794
17Hafsanur SancaktutanAşk Ağlatır734
18Şevval SamYasak Elma670
19Eda EceYasak Elma664
20Afra SaraçoğluKardeş Çocukları646

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir