Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yeni diziler listeye giremedi

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup, bu geçtiğimiz haftanın yerli dizilerini inceledi.

Sosyal medya kullanıcıları, şuan yayında olan yerli dizilerle ilgili, 1 milyona yakın paylaşım yaptı.

En fazla paylaşım yapılan dizi, bu hafta da zirvedeki yerini koruyan Afili Aşk oldu. Kanal D’nin romantik komedi türündeki dizisi, sezondaki galibiyetini sürdürmesiyle dikkat çekiyor. Sosyal medyadaki yansımalarını gün geçtikçe arttıran dizi, bu hafta 370 bine yakın paylaşımda yorumlandı.

Hercai yükselişe devam ediyor

Afili Aşk’ın zirvedeki yerini zorlayan dizi, bu hafta Hercai oldu. 100 bin yansımayı geçen 2. dizi olma unvanını koruyan Hercai, bu hafta #bizimaşkımız etiketini paylaştı. Reyhan ve Miran aşkının sahiplenildiği paylaşımlarda, özellikle çiftin Reyhani oyunu beğeni aldı.

Hercai dizisinin resmi hesabından paylaşılan video 105 bine yakın etkileşim aldı.

Yeni diziler listede yok

Fox Tv’nin iddialı yapımlarından Kurşun dizisi, bu hafta yayın hayatına başladı. Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren dizi, bu hafta 13 bine yakın iletide yorumlandı. En fazla etkileşim alan yorumlar arasında; Armağan Çağlayan’ın bazı hukuk kurallarının görmezden gelindiğine dair eleştiriler yer aldı. Gazeteci Cüneyt Özdemir ise diziyi beğeniyle izlediğini paylaştı.

Geçtiğimiz hafta cuma akşamı, Star Tv’de başlayan Sevgili Geçmiş dizisi ise, 13 bini geçkin paylaşımda yorumlandı. Bu hafta listeye giremeyen yeni diziler bakalım, önümüzdeki haftalarda, yansımasını arttıracak mı?