Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Youtube reklamları artıyor

Popüler video paylaşım uygulaması Youtube, platformu reklamlı kullanan kullanıcılarının işini zorlaştıracak yeni bir özellik üzerine çalışıyor. Platformda video izleyen kullanıcılar, artık 2 değil 5 reklam izleyecek. Yani, biran önce bitmesi beklenen Youtube reklamları 2’den 5’e çıkacak.

Dijital dünyada önemli bir gelir uygulaması olan reklam sisteminde sık sık kendini geliştiren platformlardan biri de Youtube. Bu konuda yeni bir adım atmaya hazırlanan platform, Premium’u tercih etmeyen abonelerine, video izlerken geçilemeyen 5 reklam sunacak.

Türkiye’de Youtube Premium üyeliği 16,99 TL olan seçeneğin, bu uygulama ile daha çok tercih edilip edilmeyeceği merak konusu.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya dinleme ve ölçümleme servisi DigiLUP verilerine göre, Youtube reklamları ile ilgili yeni adım, sosyal medyada da yorumlandı.

Youtube reklamları
Youtube reklamları
Youtube reklamları
Youtube reklamları

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com