Popüler video platformu Youtube, 1,5 yıldır üzerine çalıştığı yeni özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Yeni uygulama Youtube Kanal Mağazası ile kullanıcılar yeni bir deneyim şansı yakalayacak.

Farklı platformlara ulaşılabilecek

Yeni özellik ile birlikte, YouTube kullanıcıları, platform üzerinden Netflix, Disney Plus, HBO Max, Amazon Prime Video gibi video akış platformlarına pratik bir şekilde kayıt olabilecekler.

YouTube, firmalarla yaptığı anlaşmalar sonrasında, Youtube Kanal Mağazası üzerinden, anlaşmalı platformlarda bulunan yapımların fragmanlarını yayınlayarak kullanıcılarına tanıtım yapacak. Fragmanı izledikten sonra ilgisini çeken kullanıcılar, o platforma kayıt olmak istediklerinde, platformun sitesine gitmeden doğrudan YouTube üzerinden tek tıkla abonelik işlemlerini tamamlayabilecek.

Henüz ABD’de kullanıma sunulan Youtube Kanal Mağazası özelliği için, platformun tam olarak hangi firmalarla anlaşma sağladığı da resmi olarak açıklanmadı.

Youtube ile ilgili, son 1 ayda, dijital medyada 50 milyondan fazla ileti yer aldığını biliyor muydunuz? İşte bu iletilerde öne çıkan emojiler:

Youtube Kanal Mağazası

Dijital medya takibi konusunda profesyonel bir platform kullanmak ve uzman ekibimizden bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsinizdigilup@medyatakip.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir