Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zalim İstanbul kadınlarında yükseliş

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, kadın oyuncuların bir kısmında yükselme görülürken, bir kısmında azalma var.

Final yapacağı konuşulan Zalim İstanbul dizisinin son 4 bölümü için, ekibin setlere geri döneceği belirtildi. Dizinin kadın oyuncuları ise bu hafta listede öne çıktı.

Haftalardır zirvedeki yerini koruyan Sera Kutlubey, bu hafta da zirveden inmedi, üstelik yansımaları iki kat arttı.

Dizinin Ceren’i Bahar Şahin de konuşma oranını 2 kat arttırdı ve 2. Sıraya yerleşti. Genç oyuncunun, dizideki performansının yanısıra, uluslararası film festivalinde “En iyi yardımcı kadın oyuncu” dalında aday gösterildiği paylaşıldı.

Mine Tugay’dan sürpriz

Zalim İstanbul ve Medcezir ile ekranlarda olan Mine Tugay, bu hafta sosyal medyada öne çıktı. 100 bine yakın paylaşımda konuşulan Tugay, listeye 5. Sıradan giriş yaptı.

Aşk 101’den giriş var

Henüz yayınlanmadan bile oldukça popüler olan Aşk 101 dizisinin oyuncuları listeye girememişti. Ancak bu hafta İpek Filiz Yazıcı, sosyal medyadaki yansımalarının artışıyla, listeye girdi.

Genç oyuncu, 15 bini aşkın ileti ile listenin 9. Sırasında yer buldu.

Canlı yayınlarda buluştular

Ekranlarda gördüğümüz bir çok oyuncu, sosyal medya kanallarından yapılan canlı yayınlarda hayranlarıyla buluştu. Alem Dergisi’nin yayınında buluşan Yasak Elma oyuncuları Şevval Sam ve Eda Ece binlerce kişi tarafından izlendi.