Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirve rekabeti arttı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta kadın oyuncular sıralamasında, 3 oyuncu zirveyi zorladı.

Haftalardır zirvedeki yerini koruyan Hande Erçel geçtiğimiz hafta yerini Ece Yaşar’a kaptırmıştı. Erçel, bu hafta ilk sıradaki yerine geri döndü.

Ece Yaşar ise yine sosyal medyada en çok konuşulan oyuncular arasında yer alarak, 3. Sıraya yerleşti.

Demet Özdemir yorumları arttı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alan Demet Özdemir, bu hafta yansımalarını 2 kat arttırarak ikinci sıraya yükseldi.

Özdemir ile ilgili yorumlarda; Oğuzhan Koç ile ilişkisi, dizide Engin Öztürk ile partnerliği, kamera arkasından pozları öne çıktı.

Tuba Büyüküstün 6. Sıradan giriş yaptı

Dizi gündeminde önemli bir gelişme olarak öne çıkan, Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı kadrosuna dahil olması, oyuncuyla ilgili yorumları arttırdı.

Tuba Büyüküstün ile ilgili bu hafta 60 bini aşkın yorum yapıldı ve oyuncu Digilup Top 10 listesine 6. Sıradan giriş yaptı.

Hazar Ergüçlü yurtdışı hayranlarıyla yükseldi

Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisinde Çiçek rolünü canlandıran Hazar Ergüçlü, bu hafta en fazla yükseliş yakalayan oyuncu oldu.

Sarnıçtaki yangından yara alarak kurtulan ve hayatı tamamıyla değişen Çiçek karakterini başarıyla oynadığını yorumlayan izleyici, oyuncuyla ilgili paylaşımlarını arttırdı.

Hazar Ergüçlü’nün yurtdışındaki hayranları da oyuncuya destek olmaya devam etti.

Dijital platformda Aleyna Tilki öne geçti

Son zamanlarda daha fazla ilgi gören dijital platformlarda da yeni diziler başladı. Bu dizilerde rol alan oyuncular, henüz Digilup Top 10 listesine girmedi. Digilup verilerine göre, sosyal medyada en fazla konuşulan oyuncu, Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım’da oynayan Aleyna Tilki ile Netflix’te yayınlanan 50M2 dizisinde rol alan Aybüke Pusat oldu.

Yükselen oyuncular var

Bu hafta kadın oyuncular arasından, sosyal medya yorumlarını arttıran oyuncular; Biran Damla Yılmaz, Ayça Ayşin Turan, Ebru Şahin, Esra Bilgiç, Sevda Erginci, Hazal Subaşı, Aslıhan Güner, Alina Boz, Defne Samyeli oldu.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Sevda Erginci Uyanış: Büyük Selçuklu 29.400
12 Hazar Ergüçlü Alev Alev 28.600
13 Hazal Subaşı Çukur 25.500
14 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 12.700
15 Alina Boz Maraşlı 10.800
16 Sinem Ünsal  Mucize Doktor 9.700
17 Cansu Dere Sadakatsiz 5.000
18 Özge Yağız Sol Yanım 4.300
19 Demet Evgar Alev Alev 3.700
20 Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım 3.400