Sosyal medya kullanıcıları, dizilerle ilgili yorum yapmaya devam ediyor.

Digilup sosyal medya listening sonuçlarına göre, son 1 haftada, yayında olan dizilerle ilgili 500 bine yakın yorum yapıldı.

Önceki haftalarda olduğu gibi, zirvede Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk var. Afili Aşk’ın en fazla etkileşim alan paylaşımları, fragman içeren iletiler oldu.

Yayında olduğu dönem boyunca zirveyi zorlayan, Star Tv’nin romantik komedisi Erkenci Kuş, artık yerini aynı kanaldaki Benim Tatlı Yalanım dizisine bıraktı. Erkenci Kuş kadar yansıması olmasa da Benim Tatlı Yalanım, bu hafta, sonuçlarını arttırarak, 2. Oldu.

Listenin ilk 5 sıralamasında yer alan, Kimse Bilmez ve Her Yerde Sen dizileri, geçen haftanın sıralamasına göre yer değiştirdi. Atv’nin dizisi Kimse Bilmez 26.214 ileti ile 3., Fox Tv’nin romantik komedi dizisi Her Yerde Sen 23.646 ileti ile 4. Oldu.

Bu yılın iddialı geri dönüşlerinden Behzat Ç. Dizisinin ileti sayısı azalsa da listedeki yeri aynı. Bu hafta 17.102 iletiye konu olan dizi, listenin 5. Sırasında kaldı.

Bir diğer Dijital Platform dizisi Hakan:Muhafız’da ise tam tersi bir durum oldu. Dizinin sosyal medyadaki yansıma oranı arttı, ancak diğer dizileri geçemediği için, listenin 6. Sırasındaki yerini korudu.

Hafta içi hergün Kanal D’de yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisi, 9. Sıradan 7. Sıraya yükseldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir