DigiLUP yerli dizilerin sosyal medya yansımalarını araştırdı.

MTM Medya Takip Merkezi Profesyonel Listening Servisi DigiLUP verilerine göre bu hafta yine en çok Afili Aşk konuşuldu.

427 Bin 232 paylaşıma konu olan Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı dizi, diziler listesinde üst üste 3. kez en çok konuşulan dizi oldu. Diziyle ilgili en çok etkileşimi yaklaşık 2 Bin 100 etkileşim (Beğeni/RT/Yorum) alan 11.bölüm tanıtımı aldı.

Perşembe akşamları Star Tv’de ekranlara gelen Benim Tatlı Yalanım ise bu hafta 29 Bin 840 yansımaya konu oldu ve 5 basamak birden yükselerek en çok konuşulan 2. dizi oldu. Dizide, Aslı Bekiroğlu’yla başrolü paylaşan Furkan Palalı’nın diziyle ilgili attığı tweet en çok etkileşim alan paylaşımlardan olurken,  Star Tv’ resmi facebook hesabından paylaşılan dizi tanıtımı yaklaşık 1.200 etkileşim aldı.

Cuma akşamları FOX Tv’de ekranlara gelen Her Yerde Sen dizisi de bu hafta yükselişte olan dizilerden oldu. Her Yerde Sen 27 Bin 613 iletiye konu olarak, 3. sıraya yerleşti.

Kimse Bilmez dizisi geçen haftaya göre yansımalarını yaklaşık 11 Bin arttırmasına rağmen 1 sıra gerileyerek 4. oldu.

Geçen hafta ilk 10’da yer almayan Yaralı Kuşlar dizisi bu hafta 351 sosyal medya paylaşımında konuşuldu ve en çok konuşulan 9.dizi oldu.

Geçtiğimiz haftalarda hep zirveyi zorlayan sevilen dizi Erkenci Kuş ise final yapması nedeniyle değerlendirmeye alınmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir