MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, yerli dizilerde rol alan kadın oyuncularla ilgili yapılan sosyal medya yorumlarında artış var.

Listede dikkat çeken yükselişlerden biri, Alev Alev dizisinde rol alan kadın oyuncularla ilgili yorumların artışı oldu. Dizide Çiçek karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü ve Rüya karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, dizinin final söylentileri ve hikayenin akışıyla birlikte yapılan yorumlarla, listenin üst sıralarına çıktı. Hazar Ergüçlü bu hafta 4. Sırada yer alırken, Dilan Çiçek Deniz 6. Sırada yer aldı.Alina Boz zirveyi sevdi

Geçtiğimiz hafta zirvede bulunan Maraşlı dizisinin Mahur’u Alina Boz, bu hafta yorum sayısını arttırarak, zirvedeki yerini korudu. Genç oyuncunun, dizideki performansı ve partneri Burak Deniz ile uyumu olumlu yorumlar aldı.

Hande Erçel’den partnerine destek

Sen Çal Kapımı dizisiyle bu sezonun en çok konuşulan kadın oyuncuları arasında bulunan Hande Erçel, bu haftaki Digilup Top 10 listesinin 3. Sırasında yer aldı. Hande Erçel ile ilgili yapılan paylaşımlar, 1 milyonu aşkın etkileşim sağlarken, Erçel’in partnerine verdiği destek de öne çıktı.

Hande Erçel ile birlikte yer aldığı videoda, Coronavirüse rağmen, cafelerde maskesiz oturan insanlara yönelik söylemleriyle gündeme gelen Kerem Bursin, bu haftanın en çok konuşulan erkek oyuncusu olmuştu. Bursin, gelen tepkiler üzerine, yine sosyal medyadan paylaştığı bir video ile bu söylemi dolayısıyla özür diledi. Kerem Bursin’e destek verenlerden biri Hande Erçel oldu.

Burcu Biricik ekranda

Kırmızı Oda’daki Boncuk karakterindeki performansıyla takdir toplayan Burcu Biricik, yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun projesi, gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi Camdaki Kız ile ekrana döndü.

Burcu Biricik, canlandırdığı yeni karakterle de sosyal medyada olumlu yorumlandı.

Canan Ergüder’e destek

Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterini canlandıran Canan Ergüder, bu hafta meme kanseri olmasının duyulmasıyla, hem meslektaşlarından hem dostları ve hayranlarından büyük destek gördü.

Ünlü oyuncu, mevcut durumunu, duygularını ve teşekkürlerini, sosyal medya hesabından paylaştı.

Ece Yaşar yansımaları azaldı

Çukur dizisinde rol alan Ece Yaşar, birkaç hafta öncesine kadar listenin üst sıralarında yer alırken, bu hafta sosyal medyadaki yorumlarının azaldığı görüldü.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Biran Damla Yılmaz Baraj 41.400
12 Canan Ergüder Menajerimi Ara 28.900
13 Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 22.500
14 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 16.300
15 Esra Bilgiç Ramo 11.900
16 Ece Yaşar Çukur 10.200
17 Hazal Subaşı Çukur 9.200
18 Ayça Ayşin Turan Arıza 9.100
19 Burcu Biricik Camdaki Kız 4.300
20 Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım 3.900

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir