Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Alina Boz performansı alkışlandı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta kadın oyuncuların yansımalarında azalma var.

Geçtiğimiz haftalarda zirveyi kapan Alina Boz, bu hafta da yerini korudu ve 1 milyona yakın paylaşımda yorumlanarak ilk sıraya yerleşti. Maraşlı dizisinde Burak Deniz ile kamera karşısına geçen ve izleyici tarafından beğeniyle izlenen Alina Boz, bu hafta Mahur karakterini canlandırırken sergilediği performansla alkış topladı.

Burcu Biricik performansı alkışlandı

Şu sıralar; Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız ile Netflix’de yayınlanan Fatma dizisinde rol alan Burcu Biricik de izleyicinin takdirle sosyal medya paylaşımlarına yansıttığı oyunculardan oldu.

Psikolojik karakterleri canlandırmadaki başarısına da değinilen Biricik, ustalarından da alkış aldı.

Hülya Avşar partnerinin çenecini çıkardı

Fox Tv’de yayınlanan Masumiyet dizisinde, oğlunu korumaya çalışan bir anneyi canlandıran Hülya Avşar, bu hafta farklı bir konu ile gündeme geldi.

Haftalardır, dizideki filtre uygulaması sebebiyle yorumlanan ünlü oyuncu, bu hafta sette geçirilen bir kaza sebebiyle dikkat çekti. Dizide eşini canlandıran Ertuğrul Postoğlu’na, hikaye gereği tokat atan Avşar, partnerinin çene kemiğinin çıkmasına sebep oldu.

Postoğlu, olayla ilgili yaptığı açıklamada, Hülya Avşar’ın setteki durumundan bahsederek “Sahnenin gerçekçi olması için Avşar’a “Daha hızlı ve sert vur” dedim. Sanatçıyı hırslandırmak için “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diye sordum, dedi.

Canan Ergüder’e veda

Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterini canlandıran Canan Ergüder, sağlık durumu dolayısıyla, diziden ayrılacağını duyurmuştu. Dizide yer aldığı son bölümden sonra, sette kendisine veda organizasyonu düzenlendi. Canan Ergüder ve Ergüder’in ayrılışıyla duygusal anlar yaşayan arkadaşları, organizasyonda çekilen fotoğrafları ve duygularını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Hazar Ergüçlü’ye tepki

Bu sezon Show Tv’deki Alev Alev dizisinde Çiçek karakteriyle izlenen Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesaj ile tepki topladı.

Ergüçlü’nün Sözde Ermeni Soykırımı gündemine dönük paylaşımı, sosyal medya kullanıcılarının, kendisine ve yer aldığı projelere eleştiride bulunmasına sebep oldu.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan süper lig kulüplerinin son haftadaki ileti sayıları:

11 Hazal Subaşı Çukur 24.300
12 Burcu Biricik Camdaki Kız 10.700
13 Hafsanur Sancaktutan Son Yaz 7.800
14 Sinem Ünsal  Mucize Doktor 7.700
15 Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 6.700
16 Ayça Ayşin Turan Arıza 5.600
17 Canan Ergüder Menajerimi Ara 4.100
18 Ezgi Mola Masumlar Apartmanı 3.000
19 Hülya Avşar Masumiyet 2.300
20 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 2.200