Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Bahar Şahin’e Survivor etkileşimi

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta kadın oyuncularla ilgili 1 milyonu aşkın paylaşım yapıldı.

Zirvede Zalim İstanbul dizisindeki performansıyla dikkat çeken Sera Kutlubey yer aldı. Kutlubey’in dizideki sahneleriyle birlikte paylaşılan iletilerde, geçen haftaya göre azalma görüldü.

Bahar Şahin ikinci

Zalim İstanbul dizisinin diğer kadın oyuncusu Bahar Şahin, geçen haftaya göre 4 kat fazla iletide konuşularak, 2. sıraya yerleşti.

Bahar Şahin’in Cemal Can paylaşımı, en fazla etkileşim alan iletiler arasında yer aldı.

Bahar Şahin paylaşımında Survivor’u yakından takip ettiğini belirtti.

Beren Saate molekül eleştirisi

Bu hafta listeye giremese de çıkış sağlayan bir oyuncu oldu; Beren Saat. Atiye dizisinde rol alan oyuncu, anneler günü paylaşımıyla ilgili sosyal medyadaki etkileşimini arttırdı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, moleküllerden bahseden Beren Saati ti’ye alırken, bazı sosyal medya kullanıcıları, Saat’in gereksiz yere eleştirildiğini belirtti.

Resim

Beren Saat’in, anneler gününde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yazdıklarının tamamı ise şöyle; Ben size gelemiyorum ama nihayet siz Cadde’de yürüyüs yapabileceksiniz 👯‍♀️Bilincim sizinle olacak. Doga Ana ne yaptigimizi düsünmemiz icin odalarimiza yolladi bizi. Hatalarimizi anlayana kadar da cikartmayacak belli ki. Hasret cekmeyi ögrendi bilmeyenlerimiz; kaynaklarimizi ve enerjimizi dogru kullanmayi, detaylara takilmamayi ögrendik. Kelebek etkisinin hasta bir bünyede nasil sonuclar yarattigini, birbirimize karsi sorumluluklarimizin cok ciddi oldugunu anlamaya basladik. Bugüne ailesinden birini kaybetmemis, sansli bir gezegen sakini oldugum icin ve dogru isleyen saglik sistemimiz icin Evren’e tesekkur ederek basliyorum. Bu yil Anneler Günü’ne denk gelen Efe’nin Dogum Günü icin Annesi Nil Güray’a onu sarmalayacak sevgi enerjisi gönderiyorum. Bugünü annesinden ayri gecirmek durumunda kalan herkese moleküllerimden biraz biraz gönderiyorum 🤗 Siz de zaman ayirin bedeniniz yaninda olamasa da bilincinizle annenizin frekansini yakalayin. Onlar titresimlerimizi hep hisseder. Kollektif Anne Sevgisi Meditasyonu yapalim 💖 Biz burdan cikariz, biraz sabir. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun, bu ayri gecirilen son günümüz olsun