Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Berken Güven yükselişi dikkat çekti

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncular bu hafta 2,5 milyonu aşkın paylaşıma yansıdı.

Zirvedeki isim akılları karıştırdı

Birkaç haftadır zirvedeki yerini koruyan ve 1 milyonu aşkın iletiye ulaşan Zalim İstanbul oyuncusu Berker Güven, rakiplerinin hayranlarının akıllarını karıştırdı. Bazı hayranlar, Berker Güven ile ilgili paylaşımların, bot hesaplar tarafından yapıldığını, gerçek yorum içermediğini iddia etti.

Yayında olmamasına rağmen, oyuncunun hayranları sık sık etkileşim çalışmaları yaparak, yansıma sayısını arttırdı.

Ozan Dolunay düşüşte

Zalim İstanbul dizisinin, haftalardır ilk sırada yer alan diğer oyuncusu Ozan Dolunay, bu hafta milyonlarca iletiden, 100 binlere indi. Genç oyuncu, bu hafta 5. sırada yer aldı.

İlker Kaleli’nin doğumgünü kutlandı

Bir çok popüler dizide rol alarak dikkat çeken ve en son Fox Tv’de Öğretmen dizisindeki performansıyla, hayranlarının takdirini toplayan İlker Kaleli’nin yansıması bu hafta arttı. Kaleli’nin doğumgünü olması sebebiyle, bir çok kutlama mesajı yayınlandı.

Kenan İmirzalıoğlu baba oluyor

Blu Tv’de yayınlanmaya başlayan Alef dizisinin erkek oyuncuları, Top 10 listesine giremedi. Ancak; Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ercan Kesal’ın performansını takdir eden paylaşımlar yapıldı.

Kenan İmirzalıoğlu dizideki performansından çok, baba olacağı haberleriyle sosyal medyada yer aldı.