Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Bay Yanlış rekor kırdı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, Bay Yanlış bu hafta 1 milyonu aşkın iletide konuşuldu.

Fox Tv’nin yaz dizisi, Can Yaman ve Özge Gürel’in başrolü paylaştığı Bay Yanlış, yayınlandığı günden beri ilk sırada yer alıyor. Bu hafta sosyal medya yansımalarında, 1 milyonu aşarak adeta rekor kırdı.

Aşk hayranları sevindirdi

Sen Çal Kapımı dizisinde, Eda ve Serkan arasındaki anlaşmanın, gerçek aşka dönüşmesi, sosyal medya yansımalarını arttırdı. Dizi, ilk haftalarındaki gibi ikinciliği korurken, yarım milyona yakın paylaşımda bu aşkı destekleyen yorumlar yapıldı.

Psikolojik dizilerin popülerliği

Bu sezon öne çıkan psikolojik diziler, sosyal medyada da popülerliğini arttırdı. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kitaplarından yola çıkılarak, gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan diziler, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı, bu hafta en çok konuşulan dizilerden oldu.

TRT 1’de ekrana gelen Masumlar Apartmanı, Digilup Top 10 listesine 10. sıradan giriş yaparken, Tv 8’de yayınlanan Kırmızı Oda, geçen haftaya oranla iki katı yansıma aldı.

Dizilerde yer alan oyuncuların performansları öne çıkarken, bir doktorun hastalarının hikayelerini ifşa etmesi, hatta ticarileştirmesi eleştirildi.