Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yurt Dışında “Benim Tatlı Yalanım” Konuşuldu

kadınoyunculardigilup

MTM Medya Takip Merkezi‘nin Dijital Medya Listening Servisi Digilup, en çok konuşulan kadın oyuncuları araştırdı.

Afili Aşk dizisiyle yaz sezonuna damgasını vuran Burcu Özberk, yeni sezonda da konuşulmaya devam ediyor. Listemizde, haftalardır en çok konuşulan kadın oyuncu konumunda bulunan Özberk, bu hafta yaklaşık 30 bin daha az yansımada konuşulmasına rağmen yerini korudu. 234 Bin yansımada konuşulan gözde oyuncu, en yakın rakibine yaklaşık 200 Bin fark attı.

Estetik Facts adlı twitter hesabından yapılan bu paylaşım Burcu Özberk’le ilgili haftanın en çok konuşulan postlarından oldu.

Digilup verilerine göre, bu tweet sosyal medya kullanıcılarından yaklaşın Bin etkileşim aldı ve 150 Bin potansiyel erişime ulaştı.

Yaz sezonuna damgasını vuran ve etkilerini yeni sezonda da devam ettiren bir diğer oyuncu ise Aslı Bekiroğlu oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrol oyuncusu Bekiroğlu, bu hafta 58 Bin iletide konuşularak haftanın en çok konuşulan ikinci kadın oyuncusu oldu.

Aslı Bekiroğlu ile ilgili yapılan paylaşımlar ülke sınırlarının da dışına çıkmış gözüküyor. “Furkan Palalı Şili ” adlı twitter hesabından yapılan bu paylaşım Bekiroğlu ile ilgili en çok etkileşim alan sonuçlardan oldu.

Bu tweetin, Şili’de yaşayan bir Furkan Palalı hayranı tarafından açılan hesaptan paylaşılması ise dikkat çekti.

Geçen haftaya göre paylaşımlarını iki katına çıkartarak yükselişe geçen Burcu Biricik ise haftanın en çok konuşulan üçüncü kadın oyuncusu oldu.

Bir önceki hafta listede yer alan Zeynep Elçin bu hafta liste dışında kalırken, Devrim Özkan ve Ebru Şahin haftanın çıkışta olan oyuncularından oldular.