MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu haftaki kadın oyuncular sıralamasında, zirvede Alina Boz var. Yeni bölümleriyle ekranda olan dizilerin kadın oyuncuları yine çok konuşuldu.

Netflix’te yayınlanan Aşk101 dizisinde rol alan genç oyuncu, sosyal medyada en fazla geçen sezon TRT’de ekrana gelen Elimi Bırakma dizisindeki rolüyle konuşuldu.

Beren Saat 2. sırada

Şu sıralar Netflix’te yayınlanan Atiye dizisinde rol alan Beren Saat, listenin ikinci sırasında yer aldı. Saat, bu hafta sosyal medya yansımalarını iki kat arttırdı. Kenan Doğulu ile ayrılacağı konuşulan oyuncu, bu hafta paylaştığı mesaj ile hayranlarını şaşırttı.

Beren Saat, kendi hesabından paylaştığı mesajda, alışık olunduğu gibi, detaylı bir metinle, eşi Kenan Doğulu’ya aşık olduğunu anlatarak doğum gününü kutladı.

Tuba Ünsal’dan kadınlara dönük paylaşım

Bugüne kadar bir çok projede yer alan, güzelliği ve farklı tarzıyla öne çıkan Tuba Ünsal, kendi sosyal medya hesabından paylaştığı kadına dair mesaj ile sosyal medyada tartışıldı.

Şu sıralar, Netflix’te yayınlanan Aşk101 dizisinde rol alan Ünsal, “Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır” yorumuyla, sosyal medyadaki etkileşimini arttırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir