Digilup, bu hafta, yeni bölümleriyle ekranda olan yerli dizilerin erkek oyuncularına dönük sosyal medya araştırması yaptı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, ekrandaki erkek oyuncuların sosyal medya yansıması 50 bini geçti.

Geçtiğimiz haftalarda, ilk 10 sıralamasına girmeyen Şevket Çoruh, haftanın en yükselen oyuncusu olarak 1. Sıraya yerleşti.

Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin daimi oyuncusu Şevket Çoruh, kendi hesabından paylaştığı yorum ile etkileşimini arttırdı.

Geçtiğimiz günlerde, bazı sanatçılar, koronavirüs günlerinde işine devam edemeyen tiyatro emekçileri için kampanya başlatmışlardı. Sabah Gazetesi yazarı Mevlüt Tezel de bir yazısında bu dayanışma kampanyasını eleştirerek “Salgından önce özel tiyatrolar altın çağını yaşıyordu, bazı oyunlara 100-150 liraya bilet bulunamıyordu, devlet yine yardım yapsın ama kuzum siz de hiç mi kenara para koymadınız?” sorusunu sordu.

Baba Sahne’nin sahibi Şevket Çoruh da Tezel’in bu yorumuna “Hiç mi kenara para koymadınız. Ülke altın çağını yaşarken halka IBAN gönderiyorsunuz” şeklinde yanıt verdi.

Şevket Çoruh’un bu çıkışı, sosyal medyadaki etkileşimini arttırdı ve sanatçı, 10 bine yakın paylaşımda konuşuldu.

Kuruluş Osman yayına devam ediyor

Diğer diziler setlere ara verirken devam eden bir diğer dizi de Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman oldu. Bu haftanın çok konuşulanları arasında yer alan oyunculardan Burak Özçivit, Kuruluş Osman dizisindeki performansıyla yorumlara yansıdı.

Özçivit, dizideki performansının yanı sıra, oğlu ile birlikte de sosyal medya iletilerinde yer buldu.

Geçtiğimiz dönemlerde Kara Sevda dizisindeki performansıyla çok konuşulan Burak Özçivit, yurtdışındaki sosyal medya kullanıcıları tarafından da ilgi görüyor.

Cengiz Bozkurt’tan yeni dizi

Komedi yapımlarının vazgeçilmez oyuncusu Cengiz Bozkurt, Atv’de yayınlanacak yeni bir dizinin hazırlığını yapıyor. Süreç Film’in çektiği Gençliğim Eyvah dizisinde Cengiz Bozkurt ile Levent Ülgen birlikte rol alacak. Dizinin 15 haziranda başlayacağını, Birsen Altuntaş kendi Twitter hesabından duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir