Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Bergüzar Korel’deki fark reklamda

Bugüne kadar, bebek bezi reklamlarında ünlü annelerle çalışmayı tercih eden Sleepy Natural, Ceyda Düvenci’den sonra, bu yıl 2. Bebeğini bekleyen Bergüzar Korel ile yeni reklam kampanyası başlattı.

Bu ay yayınlanan ilk reklam filminde, sevilen sanatçının, ilk hamilelik ve ikinci hamilelik süreçlerinden görüntüler ekrana geliyor. Korel, ikinci hamilelik ve annelik sürecinde daha bilinçli ve hazır olduğunu ve katkısız içerikleriyle Sleepy Natural bebek bezini tercih ettiğini anlatıyor.-Geçtiğimiz günlerde Haluk Levent de Baby Turco bebek bezinin katkısız olduğunu anlatıyordu. Bakalım bebek bezindeki “katkısızlık” yarışı nasıl sürecek-

Bezin özelliklerini anlatırken de Sleepy Natural’in dünyada eşi benzeri olmadığını söyleyerek, bunu “annelik duygusuna” benzetiyor. -Bebek ürünleriyle, annelik duygusunun benzeştirilmesi, reklamlarda alışık olduğumuz bir durum.-

Korel’in hayranları mutlu

Bergüzar Korel’in hayranları, bu reklam kampanyasından oldukça mutlu olmuşa benziyor. Duygularını sosyal medya paylaşımlarına yansıtan hayranlar, reklamı beğendiğini belirtti.

MTM Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya ölçümleme servisi Digilup sonuçlarına göre, Sleepy Natural, bu reklam kampanyasına dönük yapılan sosyal medya paylaşımlarıyla, etkileşimini ve erişimini arttırdı.

Reklam filminde, özellikle Korel’in uzun saçlı hali çok beğenildi. #10dakifark hashtagiyle başlatılan kampanyaya, markanın hedef kitlesi de kendi çocuklarıyla çektirdikleri, 10 yıl önceki ve bugünkü fotoğraflarını paylaştı.