MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, dizilerde rol alan kadın oyuncuların TOP 10 listesi belirlendi.

Bu hafta da ilk iki sıralaması değişmedi. Kanal D’de yayınlanan iki dizinin kadın oyuncuları, ilk sıradaki yerlerini korudu. Listenin 1. sırasında Burcu Özberk olurken, 2. sırasında Sera Kutlubey yer aldı.

Neslihan Atagül yükseliyor

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde, Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül, bu hafta yansımalarını 3 katından daha fazla arttırarak, 3. sıraya yerleşti. Sosyal medyada 249.889 paylaşıma konu olan oyuncu, oyunculuk performansıyla öne çıktı.

Dizideki rol arkadaşları, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte, fanların sosyal medya etkinliklerine yansıyan oyuncu, kıyafetlerinden makyajına, tüm detaylarıyla, yorumlanıyor.

Neslihan Atagül’ün, bu sezon 1. sıraya çıkıp çıkmayacağı merakla bekleniyor.

Resim
Nare ile ilgili en fazla merak edilenlerden biri, kullandığı rujun markası ve numarası.

Listenin yeni oyuncusu

Fox Tv’nin yeni dizisi Zümrüdüanka, yayına girmesiyle birlikte hemen sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Bu hafta listenin yeni oyuncusu da bu diziden.

Dizide Zümrüt karakterini canlandıran, Ceren Yılmaz bu hafta 15.222 ileti ile listeye 9. sıradan giriş yaptı.

Alp Navruz’un bir önceki dizisindeki partneri Alina Boz gibi, genç oyuncunun da üst sıralara çıkıp çıkmayacağı merak konusu.

Sosyal medya kullanıcıları, bu çifti de yakıştırmış ki sosyal medya paylaşımlarında sık sık çiftin fotoğrafları görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir