Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

“Bir Zamanlar… Hollywood”da Netflix Flörtü

10 Eylül Vizyondakiler

DigiLUP,  vizyona giren filmlerin sosyal medyadaki yansımalarını ölçümlemeye devam ediyor.

MTM Medya Takip Merkezi’nin Dijital Medya Listening Servisi DigiLUP verilerine göre; en çok konuşulan vizyondaki filmler şöyle:

“O Filmi 2” Kamera Arkası Görüntüleri .

“O” filminin  devam halkası olan ve Bill Skarsgård, James McAvoy, Jessica Chastain gibi isimlerin başrollerini paylaştığı “O Bölüm 2” haftanın en çok konuşulan filmi oldu.

Şeytan palyaçonun geri dönmesiyle, yeniden bir araya gelen Ezikler Kulübü’nün üyelerinin hikayesini konu edinen “It Chapter Two”, Arjantinli yönetmen Andy Muschietti tarafından çekildi. Sosyal medya kullanıcıları tarafından 202 Bin 979 sosyal medya yansımasına konu olan filmle ilgili en çok etkileşim alan paylaşımı  Alexandria Bishop adlı twitter kullanıcısı paylaştı.

İki haftadır listemizin zirvesinde yer alarak en çok konuşulan film olan “Bir Zamanlar… Hollywood’da” bu hafta 29 Bin 844 yansımaya konu oldu. Usta yönetmen Quentin Tarantino imzası taşıyan filmin, mini dizi olarak Netflix’de ekranlara geleceği söylentisi, filmle ilgili sosyal medyada en çok öne çıkan konu başlıklarındandı. Filmin 4 saat 20 dakikalık uzun metraj versiyonunun mini dizi olarak Netflix’de ekranlara gelecek olmasıyla ilgili görüşmelerin olduğunu Brad Pitt’in doğrulaması ise en çok etkileşim alan paylaşımlarından oldu.

Geçen hafta ikinci sırada yer alan Hızlı ve Öfkeli ise 18 Bin 280 paylaşımda konuşuldu.

6 Eylül’de vizyona giren filmlerden olan Hint yapımı “Bharat” , 14 Bin 818 paylaşıma yansıdı ve listemize dördüncü sıradan giriş yaptı… Paylaşımlarda 2019’un en sevilen 10 Hint Filmi arasında gösterilen Bharat’la ilgili bir çok olumlu içerikli yorum paylaşıldı.

Geçen hafta listelere tekrar giriş yapan Aslan Kral bu hafta 13 Bin 1690 paylaşımda konuşuldu ve dördüncü sırada yer aldı.

Bu hafta Kod Adı: Angel ve Örümcek-Adam: Evden Uzakta listede yer almadı