MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncular sıralamasında değişiklik var.

Bu hafta, zirvedeki isim Burak Deniz ve 2. sıradaki Engin Akyürek yerini korurken, listenin üst sıralarına yükselen oyuncular oldu.

TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisindeki rolüyle, hayranlarının ilgisini toplayan Çağlar Ertuğrul, sosyal medya yansımalarını iki kat arttırarak, 3. sıraya yükseldi. Afili Aşk dizisinde rol aldığı zamanlarda, zirveyi bırakmayan Çağlar Ertuğrul’un yine sosyal medyada aynı ilgiyi yakalayıp yakalamayacağı merakla bekleniyor.

Kendi sosyal medya hesabından da sık sık gündeme dair paylaşım yapan Ertuğrul ile ilgili dizideki performansına dönük olumlu yorumlar yapıldı.

Son Yaz oyuncuları listede

Sosyal medyadaki erkek oyuncular sıralamasındaki bir değişim de yeni oyuncuların Top 10 listesine girmesi oldu. Son Yaz dizisinin iki oyuncusu; Ali Atay ve Alperen Duymaz, bu hafta 9. ve 10. sıraya yerleşti.

Sosyal medya kullanıcıları, Alperen Duymaz ile ilgili paylaşımlarında, sık sık oyuncuya olan hayranlıklarına değindi.

Son Yaz dizisinde, başarılı ve söz sahibi bir savcıyı canlandıran Ali Atay, eski projeleri ve dizideki performansının yanı sıra, ailesiyle de gündeme geldi.

Cüneyt Arkın’ın 20’li yaşları

Bir süre önce, Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisiyle ekrana dönen Cüneyt Arkın, bu hafta sosyal medya etkileşimini arttırdı. Sosyal medyada ilgi gören 20’li yaşlar akımı ile ilgili birden fazla paylaşım yapan Cüneyt Arkın’ın gençlik fotoğrafları, hızla etkileşimi arttırdı. Usta oyuncunun yansımaları, 10 katından fazla artış sağladı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 11.500
12 Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara 7.500
13 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 6.200
14 Buğra Gülsoy Uyanış: Büyük Selçuklu 5.300
15 Tolga Sarıtaş Arıza 4.200
16 Taner Ölmez Mucize Doktor 3.700
17 Serkay Tütüncü Masumiyet 3.100
18 Burak Özçivit Kuruluş Osman 1.800
19 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 1.400
20 Feyyaz Duman Baraj 1.400

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir