MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncuların sosyal medya yansımalarında, zirvedeki isim değişmedi.

Yaz dizilerine alışan izleyici, oyuncularla ilgili yorumlarını arttırırken, Can Yaman’a olan ilgi azalmadı.

Sezondaki birincilere yaklaşacak mı?

Sezonda zirveyi kaptırmayan Zalim İstanbul oyuncuları; Ozan Dolunay ve Berker Güven, milyonu geçen yansımalara ulaşıyordu.

Sosyal medyada epey aktif olan Bay Yanlış ve oyuncularının da bu rakamlara ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor.

Toplam yansımalarının 315 bini yurtdışındaki hayranları tarafından paylaşılan oyuncunun sonuçlarıyla ilgili kelime bulutunda ise sevgi dolu emojiler öne çıkıyor.

Bir sahne öne çıktı

Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bursin, yansımalarını arttırdığı gibi, geçen haftaki yerini de korudu. Digilup Top 10 listesinin 2. Sırasında yer alan oyuncunun, dizideki partneriyle birlikte yer aldığı öpüşme sahnesinin kamera arkası, en fazla etkileşim alan paylaşımlardan oldu.

Furkan Andıç yükseliyor

Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde, Ateş karakterini canlandıran Furkan Andıç, bu hafta yükselişiyle dikkat çekti.

Geçtiğimiz haftaya göre 2 katından fazla paylaşıma yansıyan oyuncunun geçen sezon rol aldığı Her Yerde Sen dizisindeki performansına da değinildi.

Sosyal medya kullanıcıları, yaz ekranlarındaki erkek oyuncularla ilgili kıyaslamalar da yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir