MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncularla ilgili sosyal medya yansımalarında, zirveye yeni bir isim oturdu.

Bu hafta, yeni sezon bölümleriyle tekrar izleyiciyle buluşan Sen Çal Kapımı, Digilup Top 10 listesindeki sıralamaya etkili oldu.

Dizide beğeniyle izlenen Kerem Bursin, daha ilk bölümden, zirveye oturdu. Bursin hayranları, oyuncuya övgü dolu yorumlar yaptı.

Çukur veda etti

Show Tv’nin popüler dizilerinden Çukur, ekrana veda etti. Yayında olduğu süre boyunca en çok konuşulan diziler arasında yer alan Çukur, hikayesi kadar oyuncuları ve karakterleriyle de çok konuşuldu. Çukur’un final yapmasıyla erkek oyuncularının sosyal medya yansımaları da arttı. Haftalardır Digilup Top 10 listesinde bulunan Aras Bulut İynemli’nin yanı sıra, bu hafta Burak Dakak ve Erkan Kolçak Köstendil yorumları da öne çıktı.

Barış Falay’ın dans performansı

Star Tv’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisindeki Kıraç rolüyle, izleyiciyle buluşan Barış Falay, dizideki performansıyla öne çıkan oyunculardan.

Bu hafta, dizinin bazı bölümlerinde sergilediği dans performansı da çok konuşuldu ve oyuncunun yansımaları oldukça arttı.

Kıraç’ın geçen bölümde rap müziğe ayak uydurması, yeni bölümde de Fatih Ürek’in Hadi Hadi şarkısında boyun kıvırması, pozitif yorumlandı.

Sevilen oyuncular yeniden ekranda

Ekranların popüler oyuncuları, Kubilay Aka ve Kadir Doğulu, yeni projeleriyle izleyiciyle buluştu. Kanal D’de Aşkın Tarifi ve Show Tv’de Cam Tavanlar bu hafta başladı. Kubilay Aka ilk haftasında, listeye 9. sıradan girdi.

Kadir Doğulu, henüz ilk 10 sıralamasına girmese de binlerce paylaşımda yorumlandı.

Birkan Sokullu ağlattı

TRT’de yayınlanan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde, Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu, bu hafta sezon bölümündeki performansıyla izleyiciyi adeta ekrana kilitledi. Hikayede karnında bebeğini taşıyan eşi İnci’yi bir trafik kazasında kaybeden Han, izleyiciyi gözyaşına boğdu.

Sokullu, son bölümdeki performansıyla, sosyal medya yansımalarını 5 kat arttırdı ve listenin 9. Sırasına yerleşti.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Erkan Kolçak Köstendil Çukur 3.900
12 Burak Özçivit Kuruluş Osman 3.400
13 Kadir Doğulu Aşkın Tarifi 3.000
14 Fatih Artman Menajerimi Ara 2600
15 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 1.900
16 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 1.200
17 Gökberk Demirci Yemin 1.000
18 Enis Arıkan Camdaki Kız 567
19 Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 545
20 Tansel Öngel Masumlar Apartmanı 461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir