Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Maraşlı’da final karmaşası

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, yerli dizilerle ilgili yorumlarda, Maraşlı’nın final olup olmayacağı öne çıktı.

Atv’de yayınlandığı gün itibariyle, oldukça ilgi gören ve oyuncularıyla birlikte sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yer alan Maraşlı, şu sıralar final konusuyla konuşuluyor.

Haftalardır listenin ilk sırasında bulunan Maraşlı, bu hafta da Digilup Top 10 sıralamasındaki yerini korudu. Dizinin final yaparak izleyiciye veda mı edeceği, yoksa sezon finaliyle ekrana ara mı vereceği merak konusu oldu. İzleyici, sosyal medya paylaşımlarında, edindiği bilgilerle birlikte, hem fikir yürütmeye çalıştı hem de durumun netlik kazanmamasını eleştirdi.

İşte Maraşlı ile ilgili, final gündemine dair bazı yorumlar:

Menajerimi Ara yükseliyor

Listenin 2. Sırasında bu hafta, Star Tv’de yayınlanan Menajerimi Ara yer aldı. Diziyle ilgili yorumlarda, hem diziye konuk olan ünlü oyuncular hem de Barış Falay ve Ahsen Eroğlu’nun canlandırdığı, Kıraç ve Dicle’nin baba-kız performansı öne çıktı.

Son Yaz ara verdi

Fox Tv’de ekrana gelen Son Yaz dizisi, sezon finaliyle ekrana geldi. Başladığı günden beri, izleyicinin ilgisini çeken ve günden güne sosyal medya yorumlarını arttıran dizi, sezon finali haftasında da yansımalarını arttırarak, 3. Sıraya yerleşti.

Çukur final yapıyor

Ekranın en popüler dizilerinden Çukur, bu akşam final bölümüyle izleyiciye veda edecek. Hem oyuncularıyla hem hikayesiyle en konuşulan projeler arasında yer alan Çukur, bu hafta listenin 4. Sırasında yer aldı. Final bölümünde neler olacağı merakla beklenirken, sosyal medyada #çukurveda hashtagiyle, hem oyuncular hem de izleyici, diziye özel paylaşımlar yaptı.

Yeni diziler geliyor

Ekrana veda eden veya ara veren dizilerin yanı sıra, bu akşam itibariyle yeni diziler izleyiciyle buluşmaya başlayacak. Pazartesi Kanal D’de Aşkın Tarifi, Çarşamba Show Tv’de Cam Tavanlar, Sen Çal Kapımı yeni sezon bölümleri, merakla beklenen projelerden. Bakalım, sosyal medya sıralamasında yerleri ne olacak.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan yerli dizilerin son haftadaki ileti sayıları:

11 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV Salı 10.500
12 Camdaki Kız Kanal D Perşembe 7.200
13 Arka Sokaklar Kanal D Cuma 5.300
14 Kırmızı Oda TV 8 Cuma 4.900
15 Akrep Star TV Cuma 1.900
16 Bir Zamanlar Çukurova ATV Perşembe 1.800
17 Bozkır Arslanı Celaleddin ATV Cuma 1.700
18 Kefaret Fox Pazar 1.200
19 Kağıt Ev Star TV Pazartesi 825
20 Yemin Kanal 7 Günlük 305