Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Dünya Engin Akyürek’i konuşuyor

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncularla ilgili paylaşımlarda, Engin Akyürek öne çıktı.

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı’nda Sancar karakteriyle, hayranlarının ilgiyle takip ettiği Engin Akyürek, bu hafta da zirvedeki yerini korudu.

Yarım milyon paylaşıma yansıyan ünlü oyuncu, sadece Türkiye değil, dünyanın bir çok ülkesinde sosyal medya kullanıcıları tarafından yorumlandı.

Rasim Öztekin’e veda

Türkiye tiyatrosunun önemli isimlerinden Rasim Öztekin, aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede, hayatını kaybetti. Öztekin’in kaybı, başta sevenleri olmak üzere, tüm Türkiye’de üzüntü yarattı.

Siyasetçiler, spor kulüpleri, oyuncular, tiyatro severler, gazeteciler gibi her kesimden sosyal medya kullanıcıları, kendi hesaplarından, üzüntüsünü anlatan mesajlar paylaştı.

Rasim Öztekin, uzun süredir, Seksenler dizisindeki Fehmi Baba karakteriyle, izleyiciyle buluşmuştu.

Rasim Öztekin’in kavuğunu devrettiği, Şevket Çoruh da bu hafta Rasim Öztekin vedasıyla sosyal medya yorumlarına yansıdı.

Burak Deniz’in yeni karakteri sevildi

Atv’de yayınlanan Maraşlı dizisiyle, izleyiciyle buluşan Burak Deniz, yeni karakteriyle de hayranlarının takdirini topladı. İzleyici, Deniz’in bugüne kadar canlandırdığı karakterlerden farklı olan yeni karakter Celal’i de sahiplendi. Geçtiğimiz haftaya göre, sosyal medya yansımaları artan oyuncu, bu hafta 150 bine yakın iletide yorumlanarak, 6. Sıraya yerleşti.

Caner Cindoruk Arjantin’de

Bugüne kadar; Aramızda Kalsın, Hanımın Çiftliği, Muhteşem Yüzyıl, Kadın gibi bir çok dizide ve Kelebek, Çalsın Sazlar, Ekşi Elmalar gibi bir çok sinema filminde rol alan Caner Cindoruk, bu sezon Sadakatsiz dizisinde rol alıyor.

Volkan karakteriyle, izleyicinin karşısına farklı bir rolde çıkan Cindoruk, bu hafta sosyal medya yansımalarını 2 katından fazla arttırdı.

Arjantin’de popüler bir programa konuk olan oyuncu, bu katılımıyla Arjantin’de de etkileşimini arttırdı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Akın Akınözü Hercai 57.500
12 Cihangir Ceyhan Alev Alev 51.800
13 Murat Yıldırım Ramo 40.800
14 Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara 33.000
15 Alperen Duymaz Son Yaz 11.800
16 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 8.200
17 Taner Ölmez Mucize Doktor 5.700
18 Ahmet Tansu Taşanlar Hercai 4.300
19 Serkay Tütüncü Masumiyet 3.600
20 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 3.200