Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Ece Yaşar yükselişte

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, dizilerde oynayan kadın oyuncular sıralamasında değişiklik var.

Geçtiğimiz haftanın ilk iki sırasında değişiklik olmazken, 5. Sıradan 3. Sıraya yükselen Ece Yaşar dikkat çekti.

Çukur’un Karacası hayranları tarafından geçen sezon da sosyal medyada destek görüyordu. Bu sezon da genç oyuncunun popülerliğini arttırdığı görülüyor.

Bu hafta sosyal medya yansımalarını iki kat arttıran genç oyuncunun, dizideki rol arkadaşı Öner Erkan ile ilişki yaşadığı iddiaları da medyaya yansıdı.

Neslihan Atagül yeni projede

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül, dizinin başından beri Digilup Top 10 listesinin üst sıralarında bulunuyor.

Bu hafta listenin 6. Sırasında yer alan oyuncu ile ilgili yeni bir proje haberi paylaşıldı. Birsen Altuntaş’ın paylaşımına göre, Neslihan Atagül Doğulu, global bir platformda yayınlanacak yabancı menşeli bir proje için prensipte anlaşma sağladı.

Şevval Sam’ın doğumgünü kutlandı

Yasak Elma dizisindeki Ender rolüyle, son zamanlardaki tanınırlığı artan Şevval Sam’ın yansımaları bu hafta 6 katından fazla arttı.

Bazı siyasi paylaşımlara konu olan sanatçının, doğumgünüyle ilgili kutlama mesajları da sosyal medyadaki etkileşiminin artmasına sebep oldu.